in

Mersinli Kedilerin Yuvası Miyav Park Yenilendi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, her gün yüzlerce kediyi misafir eden Miyav Parkı yeniledi. Miyav Parkın zemini su birikmelerinin önüne geçilmesi için 13 santimetre yükseltilirken, aydınlatma sistemleri ve etrafını çevreleyen tel örgüler elden geçirildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, hayvanseverlerin en çok beğendiği projeler arasında yer alan, korunaklı bir şekilde inşa edilen, her gün yüzlerce kediyi misafir edip, besleyen ve oyun alanı sunan Miyav Parkı yeniledi. Sokak kedilerinin daha konforlu ve keyifli bir ortamda yaşaması için Miyav Parkın zemini, aydınlatma sistemleri ve etrafını çevreleyen tel örgüler elden geçirildi.

Mersinli Kedilerin Yuvası Miyav Park Yenilendi 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Özel olarak tasarlanan ve kedilerin oyun oynadıkları alanlardaki korkuluklar da halatlarla kaplandı. Miyav Parkın zeminin altındaki toprak suyu emmediği için yaşanan su birikmesinin önüne geçilmesi amacıyla da gerekli işlemler yapıldı. Bu kapsamda zemin beton parke ve kumla doldurularak 13 santimetre yükseltilmesi sağlandı. Yapılan çalışmalar kapsamında parka, kedilerin rahatça dinlenebileceği ve uyuyabileceği 24 girişi bulunan bir Miyav Palace da yerleştirildi.

Mersinli Kedilerin Yuvası Miyav Park Yenilendi 2

Mersinli Kedilerin Yuvası Miyav Park Yenilendi 3

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marmarayda Susayan Kedisine Biberonla Su İçeren Yolcuöç

Marmaray’da Susayan Kedisine Biberonla Su İçeren Yolcu

Çatıda Mahsur Kalan 20 Kiloluk Kediöç

Çatıda Mahsur Kalan 20 Kiloluk Kedi