in

Mehmetçik, Bu Topraklarda Yaşayan Her Canı Koruyor

Dağ başında -15 derecede nöbet tutan Mehmetçik, bir olukta doğum yapan anne köpek ve yavrularını yaşatmak için seferber oldu.

Erzincan’da zor şartlarda görev yapan askerler, bir olukta doğum yapan anne ve yavrularını, -15 dereceyi bulan soğuklarda yalnız bırakmadı. Askerler, masum canları korumak için battaniyeleriyle ısıtmaya çalıştı ve kendi yiyecekleriyle besledi.

asker1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Erdohay Erzincan topluluğunun facebook sayfasında yaptığı açıklamaya göre, Erzincan’da görev yapan askerler bir köpeğin dağ başında bir olukta doğum yaptığını ve dondurucu soğuklardan dolayı akşama kadar bile yaşayamayacağını haber verdi. Erzincan Belediyesi soğukta kalan canlara karşı duyarsız kalırken Mehmetçik’in çağrısına Erdohay Erzincan koştu.

asker2

İstanbul’da güvenlik güçlerine yapılan saldırının yüreklerimizi dağladığı bu zamanlarda vatan nöbetindeki Mehmetçik’in bir canı yaşatmak için tüm imkanlarını seferber etmesi askerlerin hangi canlı olursa olsun yaşam için mücadele ettiğini gözler önüne serdi.

askeron-3

Her şey bir canlıyı sevmekle başlar sözü burada bir kez daha önem kazanıyor… Hangi canlı olursa olsun sevmek ve korumak lazım…

asker4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

antalya düden ö.ç

Onlarca Hayvan Cinayetinin Yaşandığı Düden Park’ta Önlemler Alındı

kedi evi anasınıfı

Minik Eller Sokak Hayvanları için Kedi Evi Yaptı