in

Meghan Markle Bu Göreve Gizlice Devam Ediyor

Meghan Markle’ın, kraliyet görevlerini sürdürürken birlikte çalıştığı hayvan hakları yardım kuruluşu Mayhew ile temasını Megxit sonrası gizlice sürdürdüğü ortaya çıktı.

Hayvanseverliğiyle tanınan Meghan Markle’ın, Londra merkezli hayvan hakları yardım kuruluşu Mayhew ile gizlice çalıştığı ortaya çıktı. Daily Mail’in haberine göre; Markle kraliyet görevleri dahilinde temas halinde olduğu yardım kuruluşuyla, görevlerini bırakmasına rağmen bağını koparmadı. Eşi Prens Harry ile kraliyet görevlerine son verdikten sonra (Megxit) Los Angeles’ta Tyler Perry’nin 18 milyon dolarlık malikanesinde yaşamaya başlayan Markle, Covid-19 salgını döneminde Mayhew ile teması sürdürüyor.

Meghan Markle Bu Göreve Gizlice Devam Ediyor

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yardım kuruluşunun yöneticisi Sarah Hastelow, Newsweek’e verdiği röportajda, temasın ayrıntılarını veremeyeceğini söyleyerek, “O, hayvanların ve hayvan refahının şampiyonu. Hayvanlar her zaman onun tutkusu oldu” dedi.

Yardım kuruluşunun web sitesinde, hayvanlarla çalışmaya devam edilebilmesi ve malzeme satın alınması için bağışa ihtiyaç olduğu ifade ediliyor.
Mayhew’in hayvan yararına çalışan klasik bir yardım kuruluşu olmadığı, salgın döneminde insanlara da destek olduğu belirtiliyor. Kuruluşun web sitesinde acil yardım paketine başvuru ibaresi yer alıyor.

Hastelow, yardım kuruluşunun ihtiyacı olan dönemde Markle’ın kendileriyle temas kurduğunu belirterek, daha fazla detay veremeyeceğini söyledi.  Markle’ın ekibinden bir kaynak da “Düşes, Mayhew ile temas halinde ve onlara çalışıyor” ifadesini kullandı.

Kaynak: NTV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

manisa sokak köpeği

Akıl Almaz Görüntüler: Sopayla Köpeğe Saldırdı, Araya Giren Esnafa Bıçak Çekip Üzerine Yürüdü!

sumru yavrucuk

Sumru Yavrucuk Kaybolan Köpeği Tomi’yi Arıyor