in

Medyanın Kışkırtmasının Ardından Cerrahpaşa’da Kediler Belediye Tarafından Toplanmaya Başladı

Belediye ekiplerinin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kedi toplamam operasyonu yapıldığı iddia edildi.

Geçtiğimiz haftalarda Hürriyet Gazetesi ve yandaş medya arasında kedi kavgası çıkmıştı. “Hastanelerde kediler cirit atıyor” tarzı haber yapan Hürriyet Gazatesi mubabirine yandaş medya “kedileri orya sen soktun” diye cevap vermişti. Ve beklenen oldu. Her iki tarafında hedef gösterdiği kediler için belediyenin harekete geçtiği iddia edildi.

Konunun öncesi için:

Hürriyet Gazetesi ve Yandaş Medyanın İlginç Kedi Kavgası

Sosyal medyada Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çekildiği iddia edilen görüntüler büyük tepki çekti. Hastanenin radyoloji bölümünde çalışan teknisyenler tarafından bakılan kedilerin belediyeye verilmek üzere “paketlendiği” iddia edildi.

Burası kedilere olan sözde naif davranışıyla tanınan Cerrahpaşa'nın radyoloji bölümü. Kış aylarında radyolojiye sığınan ve bizzat bir iki teknisyen tarafından beslenip iyi 'yuva' olarak benimsedikleri bölümden onlara sahip çıkan teknisyenler izindeyken belediyeye verilmek üzere paketlenen kedilerden biri… size bırakıyorum. Bu videonun hemen ardından dostumuzu koliden çırdığımı belirtmek isterim.

Aliye Aybüke Özdemir paylaştı: 7 Şubat 2018 Çarşamba

Görüntülerde bir kedinin hava deliği bile olmayan kutunun içerisinde olduğu görülüyor. Videoyu çeken hastane personeli videonun ardından kedileri kutudan çıkardığını ancak belediye görevlilerinin hayvanları koridorda yakaladığını söyledi.

Sağlık sisteminin onca sorununu iki kedi üzeirne yıkmaya çalışan ve bu hayvanaları hedef haline getiren medyayı kınıyoruz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzonda Hayvanlar Öldürülüyoröç

Trabzon’da Hayvanlar Öldürülüyor!

Hayvanlara Şiddete Karşı Türkiye Turuna Çıktılaröç

Hayvanlara Şiddete Karşı Türkiye Turuna Çıktılar