in

Mecliste Vekiller Kavgasına Masum Hayvanları Bulaştırdı: ‘Köpek Giremez’

Meclis’te anayasa görüşmeleri sürerken çıkan kavgadan sonra bir AKP’li vekilin ısırıldığını iddia etmesi üzerine, AKP’li vekiller bugün Meclis’e “Köpek giremez” yazılı kağıtlarla geldi.

Dün TBMM’de yeni anayasa teklifinin görüşmelerinde gergin anlar yaşandı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da bacağından ısırıldığını iddia ederek bacağının fotoğrafını çekip paylaşmıştı.

Isırılma iddiasında bulunan AKP’li vekiller sosyal medya üzerinden de fotoğraf paylaşarak sert tepki gösterdi.

Bugün ise olay bambaşka bir boyut aldı. AKP’li vekillerin ellerinde “Köpek giremez” yazılı pankartlarla meclise girince tansiyon iyice arttı!

meclis-kopek-giremez-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ne Olmuştu?

TBMM Genel Kurulu’nda anayasa değişikliği teklifinin görüşülmeleri sırasında yaşanan kavgada bacağı ısırılan AKP Trabzon Milletvekili Muhammed Balta, “CHP’li bir milletvekili tarafından ısırıldığım yüzde yüz kesin” dedi. TBMM Başkanlığı’ndan kavgaya ilişkin kamera kayıtlarını istediğini söyleyen Balta, ısırıldıktan sonra hastaneye gittiğini bacağına yapılan pansumanı göstererek anlattı. “Hekimlerini söyledikleri insanın ısırması daha tehlikeliymiş, tetanoz aşısı oldum” diyen Balta, suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Birbirini linç eden, tecavüz, taciz ve saygının kalmadığı insanların masum hayvanları çirkinliklerine alet etmeleri sosyal medyada da büyük tepki çekti.

AKP’li vekillerin elinde tuttuğu “Köpek giremez” pankartına hayvanseverlerden tepkiler…

https://twitter.com/iskenderbegh/status/819580285436198912

https://twitter.com/Betulcrkgl/status/819576785033633800

https://twitter.com/CemNutuk/status/819584938085322753

CHP’li Özgür Özel’den cevap “İspatlarsa gelsin beni ısırsın”

Meclis’te çıkan kavgada CHP’li vekillerin AKP Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’nın bacağını ısırıdığını iddia eden AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’a CHP kanadından cevap geldi. CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, “Tayyar bunu ispatlarsa, gelip beni ısırabilir” dedi.

Bir cevapta CHP’nin kedisi ŞERO’dan geldi…

Köpek gibi insan dostu bir hayvana yapılan haksızlık. İnsanlığımızdan utanacağımız görüntülerin yaşandığı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ve masum hayvanlar üzerinden “Köpek Giremez” ile yapılması hayvanlara yapılan büyük bir hakerettir.

Ve son olarak hayvanseverler maalesef bu meclisten HAYVAN HAKLARI yasası çıkmasını bekliyor! Sizce bu vekiller ile mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 senedir ö.ç

Kedilerin Annesi: 30 Yıldır Kediler ile Yaşıyor

kopeklernedeninsanlardanazyasar

Köpekler Neden İnsanlardan Daha Az Yaşar