in

Masumlara Kucak Açan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çifti Hayvan Hakları Savunucularının Yanında Olmaya Devam Ediyor

Ormana atılan hayvanlara kucak açan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin hayvan sevgisi herkese örnek oldu.

Türkiye’nin karizmatik oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel eşi Başak Dizer‘in hayvanlara karşı merhametli davranışları, saygıları ve sevgileri yine gündeme geldi. Çiftin hayvan haklarına özellikle de sokak hayvnlarına hassasiyetleri çok yüksek. Ellerinden geldiği kadarıyla hayvanlara yardımcı olmaya çalışmaları hayvanseverlerin kalplerini eritiyor Geçtiğimiz günlerde hayvansever çift, sahiplenilmeye muhtaç tüm hayvanların geçici ve kalıcı aileler bulmasına yardımcı olup , ihtiyaçları için ellerinden geleni yapmaya çalışan Hayvanlar Olmadan Asla adlı topluluğun arazisini ziyarete gitti.

Masumlara Kucak Acan Kivanc Tatlitug ve Basak Dizer Cifti Hayvan Haklari Savunucularinin Yaninda Olmaya Devam Ediyor

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvanlar Olmadan Asla topluluğuna hayatını adamış olan Gürkan Gazoğlu, muhtaç olan tüm hayvanlara hiçbir karşılık beklemeden sadece bir canı hayatta yaşatabilmek için yardım elini uzatıyor. Ünlü sanatçıların ve iş insanlarının yardımıyla bir çok canı hayata kazandıran Gazoğlu’nun hayvanlara baktığı araziye ve İzmir isimli köpeği ziyarete gelen Kıvanç Tatlıtuğ dikkat çekti. Instagram hesabı üzerinden Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte fotoğraf paylaşan Gazoğlu, O çok kibar ve nazik bir abi. O bir mazlumlara kucak açan insan. İzmir ziyareti… İyi ki varsınız.” açıklamasında bulundu.

Masumlara Kucak Acan Kivanc Tatlitug ve Basak Dizer Cifti Hayvan Haklari Savunucularinin Yaninda Olmaya Devam Ediyor1

İzmir’i Sahiplendi

Gürkan Gazoğlu, İzmir’i ziyaretine gelen Kıvanç Tatlıtuğ’a sahiplendirdiğini artık bakımını üstleneceğini zaten kendisinin başka sahiplendiği hayvanlar da olduğunu dile getirdi. Çiftin hayvanlara dair en ufak konularda bile hassas davrandıklarını söyleyen Gazoğlu, “Kendilerini aşmış bir çift. Çok vicdanlılar. Hayvanların bir ihtiyacı olduğunda hiç çekinmeden arayabiliyorum, onlar da hep destek olmak istiyorlar. Mama yardımı, kova yardımı ve aklınıza gelebilecek çoğu konu hakkında dinliyorlar ve çabalıyorlar. Geçtiğimiz günlerde ise arazideki çocuklar susuz kalmasın diye ormana dağıtım yapılan kovalardan eksik olan ne varsa hepsinin sponsoru oldular. Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ benim gözümde bir abla, abi gibidir.

Masumlara Kucak Acan Kivanc Tatlitug ve Basak Dizer Cifti Hayvan Haklari Savunucularinin Yaninda Olmaya Devam Ediyor2 2

Sadece Hayvanlar Olmadan Asla topluluğuna yardım etmekle kalmayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği’nin Beykoz’daki çiftliğine de sık sık ziyarette bulunuyor. Yaralı ve bakıma muhtaç hayvanları seven Kıvanç Tatlıtuğ’un destekleri kendisine her geçen gün daha da hayran bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayagi Ipe Dolanan Yavru Kargayi Polis Kurtardi Vatandas Alkisladi

Ayağı İpe Dolanan Yavru Kargayı Polis Kurtardı, Vatandaş Alkışladı

wolf fathers day

Babalar Günü Tarihçesi! Babalar Günü Ne Zaman Kutlanır?