in

Masumlar Apartmanı’nın Sevilen Oyuncuları ve Onların Biricik Tüylü Dostları

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları ve onların sevimli dostlarıyla Instagram paylaşımları.

Son dönemlerin en çok izlenen dizisi olan Masumlar Apartmanı, Türk halkını ekrana kitlemeye devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncuları da en az dizi kadar merak ediliyor. Hepimizin gönlüne taht kuran Masumlar Apartmanı’nın en sevilen oyuncularını ve bu sefer onların gönlüne taht kurmuş sevimli dostlarını sizler için derledik.

Ezgi Mola- Kuki ve Suşi

Dizinin Safiye’si Ezgi Mola’nın ne kadar büyük bir hayvan sever olduğunu bilmeyen yoktur. Daha önce iki köpeğinin resimini göğsüne dövme yaptıran Mola, İnstagram hesabı üzerinden sık sık sokak hayvanları için yardım çağrısında bulunmayı da ihmal etmiyor.

103877490 3929259280449264 5864668321024983233 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Merve Dizdar – Vecihi

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar da bir kedi annesi. Vecihi ismini verdiği kedisine olan sevgisini sık sık dile getiren Dizdar, Vecihi’yi hiçbir şeye değişmeyeceğini söylüyor. Vecihi’den bahsederken ‘Vecom’ diyen Merve Dizdar, Epilepsi hastası olan Vecihi’ye bir anne şefkatiyle yaklaşıyor.

Merve Dizdar ve Vecihi 1

Farah Zeynep Abdullah ve Sevimli Dostu

Farah Zeynep Abdullah’ta köpek annesi olan bir diğer oyuncu. Sevimli dostuna düşkün olan Farah Zeynep Abdullah, sık sık köpeği ile birlikte görüntüleniyor.

Esra Ruşan ve Frida

Masumlar Apartmanı Esra’ya hayat veren Esra Ruşan de köpek annesi olan bir başka oyuncu. Çocuğu ve Frida’yı ayırmayan Ruşan, sevimli dostuyla sık sık paylaşımlar yapıyor.

Birkan Sokullu

Çin’deki köpek yeme festivalini durdurma kampanyasına, instagram hesabı üzerinden sık sık destek veren Birkan Sokullu da, bir başka hayvansever oyuncumuz. Bir köpek babası olduğu bilinen Birkan Sokullu ve sevimli bir dostuyla olan paylaşımı

Gizem Katmer

İlk kez Masumlar Apartmanı ile ekran karşısına çıkan Gizem Katmer ise yaptığı paylaşımlarda sık sık sevimli dostlarımıza yer veriyor.

Gizem Katmer

Fotoğraflar, oyuncuların instagram hesaplarından alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eski Arac Lastikleri Kedi Evlerine Donustu

Eski Araç Lastikleri Kedi Evlerine Dönüştü

yaban hayati

TikTok, Dünya Yaban Hayatı Günü’nde Afrika’daki Yaban Hayatın Korunmasına Dikkat Çekiyor