in

Masum Canların Hayırsever Dostu Ünlü Televizyoncu İrfan Değirmenci

Programlarında hayvan sevgisi ve farkındalıklarıyla masum canların sesi olan ünlü televizyoncu İrfan Değirmenci, hayvanseverliğiyle herkesin beğenisini kazanıyor.

İrfan Değirmenci, her fırsatta hayvan sevgisini ve hayvanlara olan duyarlılığını ekranlarda gösteren, duyarlı bir televizyoncu. Sosyal medya hesabından da masum canlarla paylaştığı pozlarla gönlümüzde taht kuran iyi yürekli ünlü televizyoncunun porgramında ve özel hayatındaki hayvanlara olan özel ilgisi takdir topluyor.

Her fırsatta programlarında barınaklarla ilgili haberler veren Değirmenci, stüdyosuna konuk aldığı hayvanlarla da özel olarak ilgileniyor.  Barınak ziyaretleri de yapan ünlü televizyoncu, masum canlara her fırsatta mama yardımı yapmayı da ihmal etmiyor.

İşte hayvanseverliğiyle gönlümüzde taht kuran güzel insan İrfan Değirmenci’nin masum dostlarımızla olan birbirinden güzel fotoğrafları…

Karne zamanı duyarlılığıyla stüdyosuna konuk ettiği sevimli bir köpek ile “Hayvanlar Karne Hediyesi Değildir”i vurgulayan güzel insan İrfan Değirmenci.

irfandegirmenci-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvan sevgisini programlarında konuklarıyla çokça gösteren iyi yürekli bir sunucu Değirmenci.

irfandegirmenci-3

Sokak kedilerine karşı da duyarlı ünlü televizyoncu.

irfandegirmenci-1

Onlarla bol bol vakit geçirmeyi seviniyor.

irfandegirmenci-5

Geçtiğimiz yıllarda Günaydın adlı programında İrfan Değirmenci, Yedikule Hayvan Barınağı’nı dikkat çekmek için özel bir röpartaj gerçekleştirmişti.

Hayvanları koruma gününde de twitter hesabından “Bugün hayvanları koruma günü. Sessiz dostların yardım çağrısına Barınaktan hayvan sahiplen” çağrısında bulunan hayvansever sunucuyu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyoruz. İyi ki sizin gibi güzel insanlar var.

https://twitter.com/degirmencirfan/status/783177994105921536

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

miniksempanzeCan 10

Gaziantep’te Bakıcısını Annesi Zanneden Minik Şempanze Can

beykozdakuyudaköpek

Beykoz’da 70 Metrelik Kuyuda 10 Gündür Süren Ölüm Kalım Mücadelesi… Düşen Bir İnsan Olsaydı Bu Kadar Sürer miydi!