in

MasterChef Yarışması ile Ünlenen Murat Özdemir’in Papağana İşkence Videosu İnfial Yarattı

MasterChef programındaki çıkardığı olaylar ile adını duyuran Murat Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı kan donduran papağan videosuyla büyük tepki çekti. Emniyet şahıs hakkında yakalama kararı çıkardı.

MasterChef programında çıkardığı olaylar ile adını duyuran Murat Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı kan donduran papağan videosuyla büyük tepki çekti. Murat’ın alkollü olduğu ve küfrettiği ise gözlerden kaçmadı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında adını duyaran Murat Özdemir, papağına eziyet ettiği anlarla büyük tepki çekti. Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrası Acun Ilıcalı ve acunmedya’ya büyük tepki yağdı.

View this post on Instagram

Medya canavarı bu kişiliği bozuk şahısın papağana yaptığı işkence kabul edilemez. Hakkında gerekli işlem yapılmalı ve papağan elinden bir an önce alınmalı @emniyetgm

A post shared by Ajanimo Pet Mag (@ajanimo) on

“Bir an önce papağan bu şahsın elinden kurtarılsın”

Alkollü olduğu gözlerden kaçmayan Murat Özdemir’in papağına yaptıkları sosyal medyada olay oldu. Murat’ın videosunda papağına eziyet ettiği ve küfür ettiği gözüküyor. Papağının acı içerisinde bağırışlarıysa hayvan sevenlerin yüreklerini dağladı. Bir çok sosyal medya kulanıcısı tepkisi gösterirken, emniyeti göreve davet etti ve acun Ilıcalı’ya tepki gösterdi.

Ajanimo.com olarak görüştüğümüz emniyet yetkilileri şahıs hakkında savcılık kararı ile yakalama kararı çıkarıldığını ve papağan’ın şahsın elinden alınarak gerekli işlemin yapılacağını bildirdi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. BUN UN GİBİ SADİST RUHLAR GELECEĞİN SERİ KATİLLERİDİR..HAYVANA YAPILAN İŞKENCE VE ZULÜMLER KABAHATLER KANUN UN DAN ÇIKARILIP ,BİR AN ÖNCE CEZA KANUN U KAPSAM INA ALINMALI VE AĞIR CEZALAR VERİLMELİDİR ..BIKTIK BÖYLE CANİLERİ GÖRMEKTEN …CANIM IZ ACIYOR ..HYETER ARTIKKKK

  2. BUN UN GİBİ SADİST RUHLAR GELECEĞİN SERİ KATİLLERİDİR..HAYVANA YAPILAN İŞKENCE VE ZULÜMLER KABAHATLER KANUN UN DAN ÇIKARILIP ,BİR AN ÖNCE CEZA KANUN U KAPSAM INA ALINMALI VE AĞIR CEZALAR VERİLMELİDİR ..BIKTIK BÖYLE CANİLERİ GÖRMEKTEN …CANIMIZ ACIYOR ..YETER ARTIKKKK

  3. Bu gibi varlıklar kendilerini bir şey zannederek gündeme çıkmaya çalışsa da kimse onlara böyle haklar vermedi vermeyecek de! Psikopatların bu dünyada yeri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Munzur Vadisine Yapılmak İstenen 4 Baraj ve 5 HES Projesi İptal Edildiöç

Munzur Vadisi’ne Yapılmak İstenen 4 Baraj ve 5 HES Projesi İptal Edildi

acunilicalimuratozdemiretepki

Acun Ilıcalı’dan Papağana İşkence Eden MasterChef Murat Özdemir’e sert tepki