in ,

MasterChef Türkiye’nin Sevimli Jürisi Kedi ‘Sarı’

MasterChef stüdyolarında beklenmedik sürpriz. Ciğer kokusunu duyunca stüdyonun yolunu tutan sevimli kedi herkesi gülümsetti.

TV8 ekranlarında herkesin sıkı bir şekilde takip ettiği MasterChef Türkiye yeni yayın dönemine başladı. Jüri koltuklarında Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu gibi önemli ve büyük aşçıların olduğu MasterChef’e geçtiğimiz günlerde sürpriz bir konuk dahil oldu. Tatlı bir kedinin MasterChef stüdyosuna girdiği o görüntüler görenleri güldürdü.

MasterChef Turkiyenin Sevimli Kedisi Sari

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sarı MasterChef’in Kedisiymiş

MasterChef’in yeni sezon bölümünde bir kedinin kendinden emin adımlarla stüdyoya girmesi şaşkınlık yarattı. Ciğer kokusunu duyduğu gibi soluğu stüdyoda alan kedi yarışma adaylarından birinin yemek pişirdiği sırada tezgahın başında beklemeye başladı. Mehmet Yalçınkaya stüdyodaki kediyi fark ettikten sonra Sarı’yı MasterChef izleyenleriyle tanıştırdı. Yalçınkaya’dan Sarı’nın artık Masterchef’in kedisi olduğunu öğrendiğimiz sırada Somer Sivrioğlu’da sevimli kediye aklının kaldığı ciğerlerden vermeyi ihmal etmedi. Tatlı bir iştahla ciğeri yiyen kedi eminiz ki jüri koltuğunda olsa yarışmacı adayına tam puan verirdi. İşte TV8 stüdyosunda yaşanan o güzel dakikalar :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Baligi Yutmaya Calisan Yilan Vatandaslari Ikiye Boldu Yutacak Yutamayacak

Balığı Yutmaya Çalışan Yılan Vatandaşları İkiye Böldü: Yutacak, Yutamayacak

Kopekleri ile Ciktigi Yuruyuste Ceviz Buyuklugunde Kaplumbaga Buldu

Köpekleri ile Çıktığı Yürüyüşte Ceviz Büyüklüğünde Kaplumbağa Buldu