in

MasterChef Türkiye’de Bu Kez Tadımları Köpekler Yaptı

MasterChef Türkiye’nin Bolu’da çekilen bölümünün sevimli misafirleri vardı.

Türkiye’nin en çok izlenen yemek programlarından biri olan MasterChef Türkiye ekibi dün yayınlanan bölümünde Bolu’daydı. Bolu’ya konuk olan yarışmacılar özel jüri için en iyi menüyü yapmaya çalıştı. Haftanın ikinci eleme oyununda potaya giren isim şeflerin kararı ile Barbaros oldu. Eray, Barbaros, Serhat, Özgül ve Emir’in hazırladıkları menüyü özel misafirler tattı ve şefler oylamaları açıkladı. Bolu’da oynanan ödül oyununu kazanan yarışmacı olan Eray oldu. Eray böylece MasterChef’te 25 bin TL’yi alan isim oldu.

Yarışmacıların yaptıkları yemekler özel misafirler tarafından tadılırken yarışmaya başka özel misafirler de dahil oldu. Bolu’ya özgü yemeklerin bulunduğu alanda bulunan börekleri yiyen köpekler gülümseten anlara neden oldu.  Köpekler şefler tarafından sevilirken börekleri de afiyetle yediler. Köpekler böreği yerken “Herkes nasibini yer diye buna derler işte” yorumunu yaptı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

edirne at kaza

Edirne’deki Trafik Kazasında Sağlık Skandalı: Edirne Belediyesi Veteriner Ekipleri Yaralı Ata Sahipli Diye Müdahale Etmedi

Izmitte 3 Kopegin Belediye Tarafindan Olduruldugu Ortaya Cikti

Köpekleri Uyuşturucu İğne ile Öldürmenin Bedeli Bin 902 TL