in

Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsünde Görülen Pendik Belediyesi Veteriner İşleri Personelleri Kafaları Karıştıdı

Maltepe Başıbüyük’te bulunan Marmara Üniversitesi yerleşkesinde görülen Pendik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü personelleri kafaları karıştırdı.

Marmara Üniversitesi‘nin Maltepe Başıbüyük yerleşkesinde dün gece ilginç anlar yaşandı. Marmara Üniversirsitesi Tıp fakültesinin de bulunduğu yerleşkede çok sayıda köpek yaşıyor. Bu köpekler gönüllüler ve öğrenciler tarafından besleniyor. Dün gece saatlerinde yerleşkeye logosuz bir minibüs ile gelen sivil giyimli 2 kişinin köpekleri toplamaya çalıştığı iddia edildi. Kişilerin Pendik Belediyesi veteriner işler müdürlüğünde çalıştığını öğrenen gönüllüler, şahıslara kampüste ne aradıklarını sordu. Şahıslar kampüs içindeki hastaneye hasta ziyaretine geldiklerini söyleseler de söyledikleri isimde yatan bir hasta olmadığı ortaya çıktı.

d773edc4 f98b 4a1f 904b 620b0b82ba2c

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Öğrenci ve gönüllüler gece boyunca köpeklerin başında nöbet tuttu. Gönüllüler, köpeklerin hastaneden birileri tarafından daha önce de şikayet edildiğini ancak Maltepe Belediyesi’nin kurallara uyarak şahısların şikayetini dikkate almadığını bu sebepten şikayet eden kişilerin başka belediyelerden medet umduğunu düşünüyor.

3b4f7c65 8c61 4fde ad40 7d21dd2208af

Pendik Belediyesi sosyal medya hesabından köpek toplama iddilarını yalanladı. Pendik Belediyesi,şahısların kendi personelleri olduğunu kabul etti ancak şahısların orada hastane işleri için bulunduklarını iddia etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deve Garipin Basina Gelmeyen Kalmadi1

Deve Garip’in Başına Gelmeyen Kalmadı

kediyi ezdi

Kediyi Ezdi Arkasına Bakmadan Yoluna Devam Etti