in

Markamama’da Paketler El Değmeden Hazırlanıyor

Korona salgını nedeniyle evden çıkmayan vatandaşların imdadına e- ticaret siteleri yetişiyor. Bu siteler sadece insanların değil can dostlarımızın da imdadına yetişiyor. Peki sipariş ettiğimiz ürünler steril ortamlarda mı paketleniyor? Markamama’dan şipariş ettiğiniz her paket Markamama deposundan çıkan her ürün el değmeden hazırlanıyor.

Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19  için hükümetler ve vatandaşlar çeşitli önlemler alırken, pet ürünleri satan  e-ticaret sitesi  Markamama.com da  paketleri  el değmeden hazırladığını açıkladı.

Hükümetlerin aldığı kararalar doğrultusunda vatandaşlar mümkün olduğunca evde kalıyor, dışarı çıkması gereken durumlarda ise fazla insanla temas etmiyor. Sokakta hayat dursa da evde devam eden bir hayat ver ve ihtiyaç duyulan ürünler daha çok e-ticaret siteleri üzerinden yapılmaya başlandı.  Özellikle evcil hayvanlar ile yaşayan aileler alışverişlerini tamamen pet ürünleri satan e-ticaret siteleri üzerinden yapmaya başladı.  İhtiyaç duyulan mama, kum, yaşa mama, vb. ürünlerin e-ticaret siteleri üzerinden satın alma oranlarında artış oldu.

Kapımıza Kadar Gelen Bu Ürünler Steril mi?

Henüz tam olarak tanımlanamayan  Covid-19’la ilgili son güncel bilgiler,  Covid-19’un  sadece yakın temas ile değil hasta kişinin virüs bulaştırdığı eşya ile de bulaşabildiğini ortaya koydu. Yani evde kalmak yetmiyor aynı zamanda evin içine almak zorunda olduklarımızın da güvenli ve temiz  olduğunu bilmemiz gerekiyor. Ürün aldığımız firmanın deposunun ve nakliye sürecinin steril olmasından emin olmalıyız. Türkiye’nin en büyük pet storelarından biri olan Markamama.com’un  gerek sokak gerek evlerde bakılan evcil hayvanlarımızın ihtiyacı olan ürünleri hazırlarken hem çalışanlarının hem de siparişi veren evcil hayvan ve sahiplerinin sağlığını düşünerek tüm ürünler steril bir şekilde paketliyor. Tüm ürünlerin steril bir şekilde paketlendiği Markamama.com’da ürünler el değmeden paketlenip kargoya veriliyor. Markamama deposu Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı dezenfektanlar ile haftalık olarak temizleniyor.

91446998 520198238678945 6553110041942032384 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs Sebebiyle Hayatını Kaybeden İlk Sağlık Çalışanı Dilek Tahtalıdan Geriye Çok Sevdiği Köpeği ile Fotoğrafları Kaldıöç

Koronavirüs Sebebiyle Hayatını Kaybeden İlk Sağlık Çalışanı Dilek Tahtalı’dan Geriye Çok Sevdiği Köpeği ile Fotoğrafları Kaldı

hayvansever kişiliğiyle tanınan kıvanç tatlıtuğ hastaneye kaldırıldı

Hayvan Dostu Kıvanç Tatlıtuğ COVID-19 Şüphesiyle Hastaneye Yattı