in

Manipülasyona Mani Olurken Hayvan Kurtarabilirsiniz!

Mert Ertunç, nam-ı diğer “TheBassCat” yardıma muhtaç hayvanlar için sahneye çıkmaya devam ediyor. Üstelik bu kez aynı gün içerisinde hem Avrupa hem de Anadolu yakasında izleyici ile buluşacak.

Mert Ertunç, nam-ı diğer “TheBassCat” son aylarda sıkça duyduğumuz bir isim. Seminer ve standuplarıyla durmaksızın hayvanlara destek veriyor. Bu hafta da 18 Aralık’ta bir seminer ve bir standupla her iki yakada arka arkaya sahnede. Eğitirken, öğretirken, güldürürken de taşın altına elini koymak mümkünmüş dedirtiyor.

TheBassCat1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

18 Aralık’ta 17:00’de Kağıthane’de TWORKS OFFICES’de “Manipülasyona Mani Olmak” seminerini veriyor. “Manipülasyona mani olmak mümkün müdür gerçekten?” diyorsanız bu seminerden sonra mümkün olacak. Hayatınızda ne çok insan tarafından ne çok farklı şekilde manipüle edildiğinizi fark ettiğinizde çok şaşıracaksınız. Seminer ilerledikçe hayatınıza ve ilişkilerinize ayna tutuluyor gibi gelecek.

Seminer; Ppylaşımlı ofis anlamına gelen Co-working alanlar, sanal ofis, hazır ofis, toplantı ve seminer alanlar sunan T-WORKS OFFICES’ün etkinliklerinin ilki olacak. Semineri ücretsiz olarak izlemek mümkün. Rezervasyon gerekiyor. Rezervasyon için 0538 541 25 71’i arayabilirsiniz.

Mert Ertunç, 18 Aralık akşamı ise bu kez Kadıköy’de Karga Bar’da 20.30’da Sahnede Hayatta Kalma Sanatı standup’ıyla karşımızda. Aynı zamanda bas gitar çalan Ertunç, sahne hayatı boyunca başına gelen absürt olayları anlatıyor. Etkinlik sayfasında şöyle demiş hatta:

”İnsanın kendisiyle dalga geçebilmesi en büyük meydan okumaysa, Mert dibine kadar meydan okuyor yaşama” diyerek felsefeye bağlamayacağız tabii. Gel gör işte. Hayatın anlamını keşfetmeyelim. Engin mesajlar falan da almayalım. “Vay arkadaş, hiç bu açıdan bakmamıştım” da demeyelim. Bildiğin dümdüz gülelim. Sade sade 🙂

Sadece bu gösteriden sonra sahnedekilere biraz daha duygulu gözlerle bakabilirsin. Acıyan demedik bak, duygu dolu dedik. Dikkat!

Gösterinin geliri felçli ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarının bakım ve tedavisi için Yaşam Hakkına Saygı Derneği‘ne bağışlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İklim Aktivisti Greta Thunberg Köpeklerine Kavuştuöç

İklim Aktivisti Greta Thunberg Köpeklerine Kavuştu

kaputa vur kampanyası

Safranbolu Belediyesi’nden “Kaputa vurun” Kampanyası