in ,

Manavgat Yangınında “Nasıl Bir Dünyaya Geldik” Diye İsyan Eden Tuğba Özay Hastanelik Oldu

Ünlü manken Tuğba Özay Manavgat yangının ilk anlarından itibaren sosyal medya üzerinden yardım çağrılarında bulundu. Manavgat için gözyaşları içinde yardım çığlıkları atan Tuğba Özay yaşadığı üzüntüye dayanamayarak hastanelik oldu.

Antalya Manavgat’ta başlayan ve onlarca noktaya sıçrayan yangın ile binlerce hektar orman içindeki ağaçlar ve hayvanlarla birlikte yok oldu. Gerçek bir doğa ve hayvan hakkı savunucusu olan Tuğba Özay, olanlara dayanamadı ve hastanelik oldu. Özay yangını’ın ilk başladığı anlarda sosyal medyada “Durum hiç iyi değil. Manavgat bitti! Manavgat yandı! Manavgat kül oldu! Lütfen sesimizi duyun, lütfen oraya daha çok ekip gerekiyor daha çok yangın söndürme çalışmaları gerekiyor.” feryatlarıyla yardım çağrısında bulundu.

tugba ozay

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Durum Çok Vahim”

Bucakşıhlar Mahallesi’nde çiftlik evi bulunan Tuğba Özay Manavgat yangınını yakından takip etti. Çalışmaların yeteriz olduğunu belirterek göz yaşları içerisinde yetkililere destek çağrısında bulundu. Doğa ve hayvanlar için büyük endişe duyan Özay bütün gece yardım çağrılarını sürdürdü.  Yangının çiftliğine yaklaşmasıyla sabah ilk uçakla manavgata giden Özay yaşadığı üzüntüye dayanamayarak hastaneye kaldırıldı. Yangın, çiftliğe ve içinde yaşayan hayvanlara zarar gelmeden söndürüldü.

Evinin bahçesindeki telefon direği yanan, bir kedisi ölen Özay yaşadıklarını gözyaşları içinde sosyal medya hesabından paylaştı.

“Antalyanın belki de Türkiye’nin tarihi boyunca görebileceği en büyük yangın ve hala devam ediyor.”

Hastaneden paylaşım yapan Özay”Ben felç geçirdim arkadaşlar. Ben yandım. Her yer yandı, çiftliğimiz evlerimiz her şeyimiz yandı. Dünden beri yalvarıyorum destek istiyorum. Ben felç geçirdim, kollarım, hiçbir yerim tutmuyor”dedi. Özay’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plastik Ip Yuzunden Ayagi Kopan Leylek Yasam Hakkina Saygili Muhtar Sayesinde Tedaviye Alindi

Plastik İp Yüzünden Ayağı Kopan Leylek, Yaşam Hakkına Saygılı Muhtar Sayesinde Tedaviye Alındı

3 Yil Once Cuvala Konulup Dikenli Telle Sarilarak Olume Terk Edilen Dosttan Haber Var 1 ajanimo

3 Yıl Önce Çuvala Konulup Dikenli Telle Sarılarak Ölüme Terk Edilen Dost’tan Haber Var