in

Mamaların Kokusunu Alan Hayvanlar Sahile Akın Etti

Süleymanpaşa Belediyesi korona virüs nedeniyle boş kalan sokaklarda hayvanların aç kalmaması için yemleme çalışması başlattı. Korona virüs nedeniyle günlerdir boşalan sahilde hayvanlar yem kokusunun yayıldığı alana akın etti.

Çin’de ortaya çıktıktan sonra tüm dünyaya yayılan korona virüs nedeniyle ülke genelinde ‘Evde kal’ çağrıları yapılıyor. Tekirdağ’ın şehir merkezinde vatandaşların ‘Evde kal’ çağrılarına kulak asmasıyla kent genelinde insanların yoğun olarak uğradığı sahil alan günlerdir bomboş. Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerince sokak ve sahil alanda hayvanların aç kalmaması için yemleme çalışmaları yapılıyor.

Mamaların Kokusunu Alan Hayvanlar Sahile Akın Etti1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kokuyu alan koştu

Sahil alanda insanların yemleme çalışmasına geldiklerini fark eden martılar bir anda söz konusu noktaya hücum etti. Yemleme çalışmalarının yapıldığı alana akın akın gelen martılar, atılan yemleri 5 dakikada tüketti. Martılara yönelik yemleme çalışmaları yapıldığı sırada, yemek kokusu alan yaklaşık 15 kedinin ekiplerin bulunduğu noktaya geldiği görüldü. Bunun üzerine ekipler tarafından kediler için de mama bırakıldı.

Mamaların Kokusunu Alan Hayvanlar Sahile Akın Etti4

Mamaların Kokusunu Alan Hayvanlar Sahile Akın Etti2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kütahyada Polis ve Jandarma Sokak Hayvanları için Seferber Oldu öç

Kütahya’da Polis ve Jandarma Sokak Hayvanları için Seferber Oldu

panda

10 Yıldır Çiftleşmeyen Pandalar, Tutsak Edildikleri Hayvanat Bahçesi Ziyarete Kapatılınca Çiftleşti