in

Lise Öğrencilerinden Örnek Proje

Aydın’ın İncirliova ilçesinde ‘Kuş Evi’ projesini hayata geçiren lise öğrencileri, hazırladıkları kuş evlerini ilçe belediyesine hediye ettiler.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi makamında ziyaret eden Okul Müdürü Ömer Akın ile proje yürütücüsü öğretmen ve öğrenciler ‘Master 6 Programı’ kapsamında hazırlanan 30 adet ‘Kuş Evi’ çalışmasını İncirliova Belediyesi’ne hediye etti.kuşevi-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Okul olarak temel eğitimin yanı sıra öğrencilerde toplumsal bilincin oluşturulması için değişik projeler yürüttüklerini dile getiren Okul Müdürü Ömer Akın, öğrenciler tarafından hazırlanan kuş evlerinin doğaya ve hayvanlara büyük önem veren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’ye hediye etmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını söyledi.

Yapılan ziyaretten dolayı onur duyduğunu dile getiren Başkan Kale ise, “Öncelikle öğrencilerimiz tarafından böylesine anlamlı bir projenin hayata geçirilmesinden dolayı gurur duyuyorum. Hediye ettiğiniz bu çalışmaları ilçemizde önemli güzergahlarda bulunan ağaçlarımıza yerleştirip kuşlara yuva olmasını sağlayacağız. İncirliova Belediyesi olarak öğrencilerimiz tarafından hazırlanan buna benzer çalışmaları da her zaman destekleyeceğimizden şüpheniz olmasın.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi ezen adam ajanimo 2

Kediyi Ezip Kaçana Kesilen Ceza Yeterli mi?

kedilerinyonettigibirulke

Kedilerin Yönettiği Bir Ülkenin Harika Olacağının 10 Kanıtı