in

Leman Sam: Hayvanları İnsanlardan Daha Çok Seviyorum

Hayvanseverliği ile bilinen Leman Sam, hayvanlara olan sevgisini “Hayvanları insanlardan daha çok seviyorum” diyerek dile getirdi.

Türkiye’nin en güçlü kadın seslerinden Leman Sam Hürriyet Gazetesi’nde Behzat Uygur’la yaptığı röportajında hayvanlara olan sevgisini “Hayvanları insanlardan daha çok seviyorum” diyerek dile getirdi.

lemansam 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Leman Sam, Nusret Gökçe hakkında ise “Videolarını izlemektense bir toz zerresinin havada uçuşmasını izlemeyi tercih ederim. Tesadüfen gördüm yaptıklarını, eti falan tokatlıyor. Yaptığı tamamen pornografi” ifadelerini kullandı.

“Çocukluğumdan beri böyleydim” diyen Leman Sam, “İnsanlarla aram hiç iyi olmadı. Hep hayvan gibi yaşıyordum.” dedi.

leman sam1

Behzat Uygur’un “Hayvanların dilini nasıl anlıyorsunuz?” sorusuna “Bir süre sonra seninle yakın frekansa geçiyorlar. Oraya inmen lazım, ama yüksekten bakarsan onu yakalayamazsın. Böyle yaşadığım için çok mutluyum, zulüm gördükleri için de çok mutsuzum. Ve her gün bu yüzden insanlara biraz daha düşman oluyorum. Bu dünyada sadece veganları seviyorum. Ben tam olamadım çünkü hâlâ biraz bal, yoğurt yiyorum. 1,5 yaşındayken büyükannem francala ekmeği sütün içine doğrarmış, elime verirmiş tası. Ben onu alıp gidiyormuşum. Bir gün komşular “Senin torun elinde tasla hep aynı yere gidiyor, takip et bakalım ne yapıyor” demişler. Duvarların arasından çıkan yılana sütü içiriyormuşum, o kadar eski, kendimi bildim bileli böyleyim.” diye dile getirdi.

leman sam 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eyüp Belediyesi Bir Yandan Toplama Yapmaya Devam Ediyor Diğer Yandan Hayvanseverleri Beraber Çalışmaya Davet Ediyor öç

Eyüp Belediyesi Bir Yandan Toplama Yapmaya Devam Ediyor Diğer Yandan Hayvanseverleri Beraber Çalışmaya Davet Ediyor

Doğal Hayatı Koruma Vakfının Gecesine Kürkle Katıldılaröç

Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın Gecesine Kürkle Katıldılar!