in

Lady Gaga’nın Köpekleri Silahlı Saldırı ile Kaçırıldı

Ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın Fransız buldoğu cinsi köpeklerini dolaştırmaya çıkaran görevli silahla vuruldu, iki köpeği ise kaçırıldı.

Los Angeles’ta bulunan Hollywood’da Lady Gaga’nın köpeklerini dolaştırmaya çıkaran görevli Ryan Fischer, bir şüphelinin yarı otomatik silahını ateşlemesi sonucu yaralandı. Bunun üzerine Ryan Fischer hastaneye kaldırıldı.

Gerçek adı Stefani Germanotta olan ancak Lady Gaga ismini kullanan sanatçı, Koji ve Gustav adındaki çalınan iki köpeğini geri getireceklere 500 bin dolar ödül vereceğini açıkladı.

Lady Gaganin uc Fransiz buldog kopegini gezdiren gorevliye saldiri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Üçüncü Köpek Kaçtı

Olay sırasında kaçan üçüncü köpek Miss Asia, daha sonra polis tarafından bulundu. Yönetmen Ridley Scott’ın Gucci ile ilgili filminin çekimleri için Roma’da bulunan Lady Gaga’nın basın temsilcisi, köpeklerin nerede olduğunu bilenlerin kendisiyle temasa geçmesini istedi.

Los Angeles Polis departmanı ise arabayla kaçtığı düşünülen şüpheliyi arıyor. Lady Gaga’nın köpeklerinin saldırıda kasıtlı olarak mı hedef alındığı bilinmiyor.

Fransız buldoğu cinsi köpekler ABD’de 2-10 bin dolar arası bir fiyatla satılıyor. Lady Gaga’nın köpeklerine çok düşkün olduğu biliniyor

Kaynak: BBC Türkçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi 1

Çalıştığı Fabrikada Artan Yemekleri Sokak Hayvanları için Topluyor

tayyip erdogan

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “Hayvan Hakları Yasa Tasarısı için STK’lar Dinlensin” Talimatı