in

Lady Gaga’nın Kaçarılan 2 Köpeği Bulundu

Ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın Fransız bulldog cinsi 2 köpeği, silahlı kişiler tarafından kaçırıldıktan 2 gün sonra bulundu.

Ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın Fransız buldoğu cinsi köpeklerini dolaştırmaya çıkaran görevli silahla vurulup, iki köpeği ise kaçırılmıştı.

Lady Gaganin Kacarilan 2 Kopegi Bulundu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hollywood’da kaçırılan köpeklerin sağlıklarının iyi olduğu açıklandı. Köpekleri gezdirirken yaşanan olay sırasında göğsünden vurulan görevli Ryan Fischer’in da hastanedeki tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

Köpeklerin başına neler geldiği ise henüz netlik kazanmadı. Los Angeles polisi köpeklerin, soygunla ilgili olmayan bir kadın tarafından Los Angeles’taki Olympic Community karakoluna teslim edildiğini açıkladı.

Hedef Köpekler mi?

Los Angeles polisi olayla ilgili olarak 20-25 yaşlarında iki siyah şüphelinin arandığını açıklamıştı. Lady Gaga’nın köpeklerinin saldırıda kasıtlı olarak mı hedef alındığı bilinmiyor. Fransız buldoğu cinsi köpekler ABD’de 2-10 bin dolar arası bir fiyatla satılıyor. Lady Gaga’nın köpeklerine çok düşkün olduğu biliniyor.

Gerçek adı Stefani Germanotta olan ABD’li şarkıcı, şu an Ridley Scott’un filminin çekimleri için İtalya’da bulunuyor.

Kaynak: BBC Türkçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dovusturulen Horoz Sahibini Oldurdu

Dövüştürülen Horoz Sahibini Öldürdü

Kiyiya Vuran Balinalari Kurtarmak icin Seferber Oldular 2

Kıyıya Vuran Balinaları Kurtarmak için Seferber Oldular