in

Kylie Minogue’dan Avustralya’daki Yangınlarla Mücadele İçin 500 Bin Dolar Bağış

Kylie Minogue ve ailesi, Avustralya’daki tarihin en büyük orman yangınlarıyla mücadele için 500 bin dolar bağışta bulundu.

Avustralya’daki tarihin en büyük orman yangınları hala kontrol altına alınamazken, kayıplar gün geçtikçe artıyor. Ünlü isimlerinde sosyal medyadan destek mesajları gündeme getirdiği felakete ünlü şarkıcı Kylie Minogue’da sessiz kalmadı ve yangınlarla mücadele için bağışta bulundu. 51 yaşındaki Avustralyalı şarkıcı, 2019’da Avustralya’ya yaptığı bir ziyaret sırasında Instagram’a yaptığı bağışla ilgili haberlerini paylaştı. 

Kylie Minogue, sosyal medya hesabında paylaştığı mesajında  “Geçen yıl anavatanımdaki birçok güzel yeri ilk kez ziyaret etme fırsatım oldu. Ülkenin büyük bir bölümünün bu tür yıkıma uğraması yürek parçalayıcı.Bir aile olarak, bu büyük yangınla mücadele çabalarına destek için 500 bin dolar bağışladık” dedi.

Minogue, destek çağrısında da bulunarak, “Büyük ya da küçük, yakın ya da uzak herhangi bir destek, yıkıcı orman yangınlarından etkilenenlere yardımcı olacaktır.” mesajını verdi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avustralya Yangınından Gönüllü İtfaiye Erliği Yapan Instagram Fenomeni Tarafından Kurtarılan Bebek Kanguruöç

Avustralya Yangınından, Gönüllü İtfaiye Erliği Yapan Instagram Fenomeni Tarafından Kurtarılan Bebek Kanguru

Büyü için 16 Aslanı Katlettileröç

‘Büyü’ için 16 Aslanı Katlettiler