in

‘Kuzular Kurtlara Karşı’ Filmi Gösterime Girdi

Karlar Kraliçesi’nin yapımcısı Rus animasyon stüdyosu Wizart Animation tarafından çekilen ‘Kuzular Kurtlara Karşı’ isimli animasyon film 23 Nisan’da gösterime girdi.

kuzularkurtlarakarşı-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çocuk masallarının önde gelen ismi Hans Christian Andersen’ın klasikleşmiş eseri Karlar Kraliçesi’ni başarılı bir biçimde sinemaya uyarlayan Wizart Animation, son olarak tiyatro oyunu halinde tasarlanan bir hikayeyi animasyon olarak sinemaya aktardı. İlk Karlar Kraliçesi’nin yönetmeni Maksim Sveshnikov ve Neil Landau tarafından yazılan senaryo, Andrey Galat ve Maksim Volkov’un yönetmenliğinde beyazperdeye aktarıldı.

kuzularkurtlarakarşı-ajanimo2

Tom Felton, Ruby Rose, Ross Marquand ve China Anne McClain’in seslendirdiği film, sihirli bir dünyada kendi hallerinde yaşamlarını sürdüren koyun sürüsünün mutluluğunun, yakınlardaki bir vadiye inen kurt sürüsüyle bir anda bozulmasını ve kuzuların bu huzursuz ortamda verdiği mücadeleyi konu alıyor.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=4QfrKo3vzCk

Çok güzel bir köyde barış içinde yaşayıp giden bir koyun sürüsü, yakınlarına gelen bir kurt sürüsü yüzünden tehdit altındadır. Kurt sürüsünde ise bambaşka hesaplar yapılmaktadır. Sürünün yaşlı lideri Magra, yerini alacak kurdun düşmanlarına karşı kendisini kanıtlaması gerektiğini söylediğinde vahşi ruhlu Ragear ve son derece ciddiyetsiz, şakacı bir karakteri olan Gri liderliğe talip olurlar. Kendisinden ayrılan kız arkadaşı Bianca’nın sevgisini yeniden kazanabilmek için gücünü kanıtlamaya karar veren Gri, Çingeneler’den aldığı bir iksir sonucunda koça dönüşünce işler iyice karışır.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

armadillo maria 1 1

Armadillo Maria 25. Yaş Gününü Görkemli Bir Partiyle Kutladı

belcikada kedilere cip 2 1

Belçika’da Kedilerin Uyutulmasına Çipli Çözüm