in

Kuşadası’nda Hayvan Düşmanı Şahıs Köpeğe Pompalı Tüfekle Ateş Açtı!

Kuşadası’nda gözü dönmüş bir kişi sokak köpeğine bayramda pompalı tüfekle ateş açtı. Yaşanan vahşet cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kuşadası’nda gözü dönmüş bir kişi sokak köpeğine bayramda pompalı tüfekle ateş açtı. Yaşanan vahşet cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası’na bağlı Yavansu Mahallesi’nde oteller bölgesinde meydana gelen olayda, yanında iki kişi bulunan bir kişi sokak köpeklerinden rahatsız olduğunu belirterek, çevre sakinleriyle tartışmaya başladı. Ardından aracından pompalı tüfeği alan gözü dönmüş kişi, pompalı tüfekle köpeğe iki el ateş açtı. Yaralanan köpek can havliyle kaçarken, çevre sakinleri yaşanan vahşeti cep telefonuyla kaydetti.

kopegepompalitufakleatesetti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

POLİS 2 KİŞİYİ GÖZALTINA ALDI

Yaşanan olayın ardından çevre sakinleri polisi arayarak şikayette bulundu. Yapılan araştırmada pompalı tüfekle köpeğe ateş açıp yaralayan kişinin 69 yaşındaki Bilgin Ç. ile 39 yaşındaki oğlu Oğuz C.Ç. olduğu tespit edildi. Soruşturma başlatan Kuşadası Emniyet Müdürlüğü ekipleri, iki kişiyi gözaltına aldı.

https://twitter.com/Outlander_tr/status/1007709770046955520

Yorum

Yorum Ekle
  1. Meclisin herşeyi gündeme alıp da bir türlü gündeme alamadığı hayvanları koruma konunu bu eylemleri suç değil kabahat olarak nitelendirip üç kuruş para cezası ile geçișirdikce daha çok B. Ç. ve. O. Ç ile karşılaşacağız. Yüce Allah yaptığınız başınıza gelmeden canınızı almasın. Ölemeyin inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sapanca cumhuriyet bassavciligi yavru kopekle ilgili sorusturma baslatti

Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı Yavru köpekle İlgili Soruşturma Başlattı

bekirbozdag hayvanasiddet

Bekir Bozdağ: Hayvanların İşkenceye Tabi Tutulmasına Ağır Yaptırımlar Getirilecek