in ,

Kuşadası’nda Denizin Dibinden Klozet Bile Çıktı

Kuşadası’nda ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ etkinlikleri kapsamında dalgıçlar Kuşadası sahilinde temizlik yaptı. Yapılan temizlik sırasında dalgıçlar tarafından gerçekleştirilen deniz dibi temizliğinde dalgıçlar deniz dibinden klozet çıkardı.

Kuşadası’nda “5 Haziran Dünya Çevre Günü” kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Arama Kurtarma Timi dalgıçları Güvercinada mevkiinde deniz altında ve kıyılarda temizlik faaliyeti gerçekleştirdi. Denizden sandalye, araba lastiği, plastik, cam şişe gibi atıkların yanı sıra klozet çıkması görenleri şaşırttı.

Kusadasinda Denizin Dibinden Klozet Bile Cikti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Program kapsamında; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevlileri ve Kuşadası Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri bölge halkını çevre temizliğinin önemi konusunda bilgilendirdi. Ardından hazırlık yapan dalgıçlar, denize dalış yaptı. Sudan araba lastiği, plastik, cam şişe, sandalye, gibi çok sayıda çöpün yanı sıra klozet çıkması çevre halkını şaşkına çevirdi. Daha sonra dalgıçlar çıkardıkları atıkları bir süre kıyıda sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya Ercan Ozturk Tutuklansin Etiketiyle Ayaga Kalkti 2

Sosyal Medya ‘Ercan Öztürk Tutuklansın’ Etiketiyle Ayağa Kalktı

Kus Hirsizligindan Gozaltina Alinan Supheli Tutuklandi 1

Kuş Hırsızlığından Gözaltına Alınan Şüpheli Tutuklandı