in

Kurtlara Saldıracağı Düşünülen Çoban Köpeğinden Şaşırtan Hareket

Erzurum’da bir çoban köpeğinin kurtlarla birlikte gezip onlarla birlikte beslendiği anlar kameralara yansıdı. Daha önce örneğine çok az rastlanan görüntüler görenleri hayrete düşürdü.

Sinan Sağut isimli bir sosyal medya fenomeni Erzurum’da görenleri hayrete düşürecek görüntüler kaydetti. Erzurum’un Tekman ilçesindeki çoban köpeklerini görüntülemek için kente gelen sosyal medya fenomeni çoban köpeğinin kurtlarla birlikte gezip onlarla birlikte beslendiğini görünce hemen kayıt altına aldı. Tekman ilçesi yakınında ölen bir hayvan ölüsüne gelen kurtları görüntüleyen Sağut, kurtların yanındaki çoban köpeğini görünce gözlerine inanamadı.

Kurtlarla Birlikte Avlanıyor

Normalde kurtların saldırması gereken çoban köpeği kurtlarla birlikte karlı dağları kat edip hayvan ölüsünü yemek için kurtlardan sıra beklediği görüntülerde göründü. Daha sonra ise çoban köpeğinin kurtların ardından hayvanın ölüsünden beslendiği anlar kameralara yansıdı.
Sosyal medya fenomeni Sinan Sağut güvenlik kameralarına da yansıyan bu görüntüleri “Sinan Sağut Tv” isimli sosyal medya hesabına yükledi. Bu yaşanması çok zor olan anları kısa sürede binlerce kişi izledi.

Erzurumda Kopek Gorunumlu Kurt 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedili tekke

İsmiyle Uyumlu Bir Kütüphane: Kedili Tekke

Emekli Hemsire 17 Yildir Sokak Hayvanlarini Besliyor 4

Emekli Hemşire 17 Yıldır Sokak Hayvanlarını Besliyor