in

Kurtarma Çalışmasına Otel Sahibinden Tepki: “Bir Yavru Kedi İçin Otelime Zarar Verdiniz”

Silivri’de bir otelin su borusuna sıkışan yavru kediyi kurtarmak için itfaiye ekipleri seferber olurken, otel sahibi, oteline zarar verildiğini söyleyerek kediyi kurtarmaya çalışanların üzerine yürüdü.

Silivri’de bir otelin su borusuna sıkışan kediyi kurtarmak için 5 santimetrelik alçı duvarı kırarak kediye ulaşan itfaiye ekiplerine otelin sahibi olduğunu söyleyen bir kadın, “Bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek tepki gösterdi.

Olay, dün gece saat 21:00 sıralarında İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesinde bulunan bir otelde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otelin su borusunun bulunduğu noktada yavru kedinin sıkıştığını fark eden vatandaşlar durumu Silivri İtfaiyesi’ne bildirdi.

yavru kedi icin otelin alci duvari kirildi otel sahibi ortaligi birbirine katti 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yavru kedi kurtarıldı

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yavru kediyi su borularının bulunduğu yerde aramaya başladı. Kedinin sesinin gelmesine rağmen bir türlü kediyi tespit edemeyen itfaiye ekipleri, çareyi su borularının bulunduğu yerde 5 santimetrelik alçı duvarı kırmakta buldu. Bu çalışmalar sonuç verdi ve kediye ulaşıldı. Kedi sıkıştığı yerden kurtarıldı.

yavru kedi icin otelin alci duvari kirildi otel sahibi ortaligi birbirine katti 2

İtfaiye ekiplerinin ve çevredekilerin üzerine yürüdü

Ancak bu olayların sonrasında otelin sahibi olduğunu iddia eden kadın, “Bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek önce itfaiye ekiplerinin daha sonra kendisine tepki gösteren çevredeki hayvan severlerin üzerine yürüdü.

yavru kedi icin otelin alci duvari kirildi otel sahibi ortaligi birbirine katti 1

Karakola götürüldü

Kadın ile otel sahibi arasındaki laf dalaşı ise kavgaya dönüştü. Kavgayı çevredeki vatandaşlar ayırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından otel sahibinin ifadesini alınmak için karakola götürdü. Bu sırada çevredeki vatandaşlar kurtarılan kediyi sevgi göstermeleri gözden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nesli tukenmekte olan hayvanlar

Nesli Tükenmekte Olan Binlerce hayvanı Kaçırmaya Çalışanlar Gümrükte Yakalanıyor

vuslat kopek emekli oldu

Görev Süresini Dolduran ‘Vuslat’a Emeklilik Töreni Düzenlendi