in

Kurtarılan Köpek Suyu Görünce Kendinden Geçti

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde bir evin bahçe kapısının demir korkuluklarına sıkışan ve itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan köpek, açlık ve susuzluktan yürüyemedi. İtfaiye ekiplerinin getirdiği suyu görün köpek içerken adeta kendinden geçti.

Halfeti ilçesinde kullanılmayan bir evin bahçe kapısının demir korkuluğunda bir köpeğin sıkışıp mahsur kaldığını gören çocuklar, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine giden itfaiye ekibi, demir korkuluğu makasla kesip köpeği mahsur kaldığı yerden kurtardı. Günlerdir orada mahsur kaldığı öğrenilen köpek, kurtarılmasına rağmen açlık ve susuzluktan dolayı yerinden kalkamadı. İtfaiye erinin yardımıyla çıkartılan köpek, yol kenarına götürüldü.

SUYU GÖRÜNCE KENDİNDEN GEÇTİ

İtfaiye erlerinden biri çevredekilerden köpek için su istedi. Susuzluktan bitkin düşen köpek, önüne konulan suyu görünce adeta kendinden geçti. Dakikalarda su içen köpeğe yemesi için bir miktar ekmek de verildi. Ekipler tarafından alınan köpeğin sağlık kontrolünden geçirildikten sonra barınağa götürüleceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Caretta Yuvalarına Hendekli Koruma

Caretta Yuvalarına Hendekli Koruma

kocaeli çürümüş kedi cesedi

Kapıyı Kırıp İçeri Giren Ekipler, Çürümüş Kedi Cesedi İle Karşılaştı!