in

Kurt Cobain’in Ölümünde CIA’in Parmağı mı Var?

Kedisever ünlüler listelerinde Quisp isimli kedisiyle yer alan 90’ların efsanevi müzisyeni Kurt Cobain’in Amerikan gizli servisi CIA tarafından öldürülmüş olabileceği iddia edildi.

kurtcobain-cat5-oc

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ölümünün üstünden 22 yıl geçen Nirvana grubunun efsanevi solisti Kurt Cobain’in intihar etmediği, ABD istihbaratı (CIA) tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

kurtcobain-cat6

Hayvanseverliğiyle de bilinen, grunge müziğin efsane ismi Kurt Cobain’in ölümüyle ilgili bu iddia, yeni çıkan bir kitaba ait. John Potash, “Drugs as Weapons Against Us” adlı kitabında, Nirvana’nın 27 yaşındaki hayatını kaybeden solistinin uyuşturucu bağımlısı haline getirildikten sonra ABD istihbarat yetkilileri tarafından öldürüldüğünü öne sürdü.

kurtcobain-cat7

The Sun’da yer alan habere göre; yazar John Potash, uyuşturucu bağımlısı olan Cobain’in 1994 yılında kendini vurarak intihar ettiği haberlerine alternatif bir açıklamada bulundu. Potash, “Kanıtlar, ABD istihbaratının Cobain’i, eroin kullanımını teşvik etmek için kullandığını gösteriyor” dedi.

kurtcobain-cat2

Potash, “Baskı altına alınmış kanıtlar, ABD istihbaratının Cobain’in radikal sol görüşünden ve uyuşturucu kullanmayı bıraktığında üstü kapalı bir şekilde uyuşturucu kullanmamayı teşvik edeceğinden dolayı ölümünü planladığını gösteriyor” şeklinde konuştu.

kurtcobain-cat3

Yazar, uyuşturucu kullanan Cobain’in, uyuşturucunun Amerika’da popüler hale gelmesine yardım ettiğini, ayrıca sol görüşlü oluşunun ABD istihbarat güçlerinin onaylamadığını ve dikkatini çektiğini iddia etti.

kurtcobain-cat4

Potash, iddiasını şöyle temellendirdi: “Bir eroin bağımlısı olan Kurt Cobain, bu trendin popüler olmasına yardım ediyordu. Ayık bir Cobain bu trendi tersine çevirebilirdi, aynı zamanda radikal sol görüşleri de etkiliydi”

Kaynak: The Sun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

162033

Tuba Büyüküstün Binicilik Dersi Alıyor

köpek ö.ç

Köpekler Havlayarak Bize Ne Anlatmak istiyor?