in ,

Kürekle Dehşet Saçarak Yavru Kedileri Öldüren Esnafa Halktan ‘Katil Esnaf İstemiyoruz’ Protestosu

Masum yavru kedileri öldürüp, anne kediyi yaralayan ve sonucunda serbest bırakılan esnafa, halk tarafından eylem yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Başakşehir‘de bir sitede, Kemal A.,karısı Aydın A.’yı korkuttukları bahanesi ile yeni doğum yapmış kedinin yavrularını dehşet verici bir şekilde kürekle vura vura öldürdü. Kemal A’nın elinden anne kediyi zar zor alan site sakinleri, ilgili ekiplere anında ihbarda bulunmuştu. “Karımın kolunu çizdi” gerekçesiyle kedileri öldürdüğünü itiraf eden şahıs, serbest bırakıldı. Kemal A’nın İstanbul Başakşehir’deki 26. Sokak isimli işletme sahibi olduğunu açıklayan hayvanseveler bunu herkese yayacaklarını, boykot edeceklerini söylemişlerdi.

Karisi Korktugu icin Kurekle Dehset Sacti Uc Yavru Kediyi Vura Vura Oldurdu1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

24 Mayıs günü birçok hayvansever ve adaletin yerini bulmasını isteyen halk sokağa dökülüp masum canları acımasızca katleden şahsın dükkanının önünde protesto etti. “Katil esnaf istemiyoruz” sloganları atan halk, yaşanan bu kan dondurucu olayın bekçisi olacaklarını dile getirdiler. Yaşanan ve yaşanmaya devam edecek olan bu acımasızca olaylar için halk, hayvan hakları yasası talebinde bulundu.

Kurekle Dehset Sacarak Yavru Kedileri Olduren Esnafa Halktan Katil Esnaf Istemiyoruz Protestosu2

Protestoya Sanatçı Deniz Akkaya’dan da Destek Geldi

Halkın dükkanın önünde yaptığı protestoya sanatçı Deniz Akkaya’da katıldı. Gazetecilere yaptığı açıklamada Deniz Akkaya, “Böyle toplanalım ki yasa çıksın. Şubat ayında yasa verilmişti ve bir türlü yürürlüğe girmiyor. Artık oy verdiğimiz devlet büyüklerimize daha sesli bir şekilde duyuralım. Lütfen bu olanları da unutmayın” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalyada Kedilerin Beslenmesinden Rahatsiz Olan Kisiler ve Hayvanseverler Arasinda Tartisma Yasandi

Kedileri Asılarak Öldürülen Kadın ile Komşuları Arasında Tartışma Yaşandı

Edirnede 4 Yavrusu Olan Anne Kopegi Canice Katleden IHA Muhabirinin Istifasi Alindi 1

Edirne’de 4 Yavrusu Olan Anne Köpeği Canice Katleden İHA Muhabirinin İstifası Alındı