in

Kung Fu Panda 3 Gösterime Giriyor

Çocukların sevdiği Kung Fu Panda serisinin üçüncü filmi 18 Mart’ta gösterime giriyor. Filmin yıldızı Jack Black ile WWF, nesli tehlikede olan pandalara dikkat çekmek için kampanya videosu hazırladı.

kung-fu-panda-ajanimo

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Animasyon tarihinin en başarılı serilerinden biri olan Kung Fu Panda 3, şu ana kadar ki en komik macerasıyla geri dönüyor. Po’nun uzun süredir kayıp olan panda babası ortaya çıkınca tekrar bir araya gelirler. İkili müthiş yeni pandalarla tanışmak için gizli panda cennetine doğru yola çıkarlar. Ancak doğaüstü kötü adam Kai’nin, bütün Çin’deki kung fu ustalarını yenmeye başlaması üzerine, Po imkansız bir görevi yerine getirmeye çalışır. Bir köy dolusu cana yakın, sakar pandayı eğitmeli ve onları Panda ustası haline getirmelidir. Yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh’un üstlendiği sevilen animasyon yapımda senaryo yine Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po’ya Jack Black hayat verirken, kendisine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen’den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor.

Po karakteri, tehlike altındaki türlerin ve yaban hayatının korunması için bir simge oldu. Pandaların yaşam alanları (habitatları) biz insanlar yüzünden parçalanmakta ve imha edilmekte. WWF, uzun zamandır pandaların korunması ile ilgili organizasyonlar üstlenen ve pandaların habitatlarının korunmasını güçlendirmek için çeşitli çözümler üretmeye yardımcı olan bir kuruluş. Sadece on yıl içinde, yabani panda nüfusu tahminen 1.864 yani yaklaşık % 17 büyüdü. Pandaların sayısı Aralık 2003 yılından bu yana % 11 oranında arttı. Ama daha fazlasını yapmak gerekiyor. Önümüzdeki 10 yıl için WWF sürdürülebilir kalkınma ile dengelenen panda koruma eğitimleri vermeyi planlıyor. WWF yaban hayatını korumak ve insanların doğayla uyum içinde yaşadığı bir gelecek yaratmak için tüm dünyada çalışıyor. Jack Black gibi ünlü isimlerin desteği de bu nedenle çok önemli görülüyor.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=YxTbnXnv7X8&feature=youtu.be

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fotoğraf Trollemeyi İş Edinmiş Sevimli Hayvanlar Ajanimo 9 2

Fotoğraf Trollemeyi İş Edinmiş Sevimli Hayvanlar

mutluhayvanlar

Dünya Mutlu Olanlara Aittir!