in

Kundaklanan Ormanda Mahsur Kalan Kaplumbağanın Yardım Çığlığı!

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde kundaklama sonucu çıktığı iddia edilen ve 2 hektar alanın zarar gördüğü orman yangınında vücudunun bir bölümü yanan kaplumbağanın acı ve susuzluktan ağzını açması görenlerin içini sızlattı. Bazı haber kanalları yangın bölgelerindeki canları hiç sayarak “can veya mal kaybı yok” dese de yangınlarda çok sayıda hayvan yanarak can veriyor…

Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Gökpınar Mahallesi Şahin Tepesi mevkiinde kundaklama sonucu çıktığı iddia edilen orman yangını kontrol altına alındı. Yaklaşık 2 hektar ormanlık alanın siyaha büründüğü yangını çıkardığı iddia edilen kundakçı, polis tarafından kısa sürede yakalanarak sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

ACI MANZARA ORTAYA ÇIKTI

Yangının havadan ve karadan yaklaşık 1 saatlik yoğun çalışma ile söndürüldüğü bölgede ise acı bir tablo ortaya çıktı. Binlerce ağacın yandığı ormanlık alanda, onlarca yaban hayvan yanarak can verdi. Yanan sahada mahsur kalan ve vücudunun bir bölümü yanan kaplumbağanın acı ve susuzluktan ağzını açması duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokak Ortasinda Bir Kopegi Vurdular

Sokak Ortasında Bir Köpeği Vurdular!

Kaçan Kuşunu Yakalamak İsterken Fabrikanın Bahçesine Düştü!

Kaçan Kuşunu Yakalamak İsterken Fabrikanın Bahçesine Düştü!