in

Kumanyasnı Bir Köpek ile Paylaşan Polis

Korona virüs (Kovid-19) nedeniyle haftasonu iki günlük sokağa çıkma yasağı ilan edilen İstanbul’da sokaklar boş kalırken, her zaman suçluların peşinde koşan polis, bu kez aç kalan sokak hayvanlarına sahip çıkt

Güvenlik kuvvetleri, Covid-19 pandemisi ile mücadele kapsamında Türkiye’de 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta haftasonu için iki günlük sokağa çıkma yasağı süresince İstanbul genelinde alınan tedbirleri aralıksız denetliyor. İstanbul’da denetimlerin yanı sıra sokağa çıkma yasağı kapsamında kalan ihtiyaç sahiplerinin taleplerini yerine ulaştıran polisler, pek çok ilçede aç kalan kedi ve köpeklerle de yakından ilgileniyor.

Kumanyasnı Bir Köpek ile Paylaşan Polis2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Salgına karşı önlemler kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağında İstanbul’da caddeler ve sokaklar boş kalırken, her zaman suçluların peşinde koşan polis, bu kez aç kalan hayvanlara sahip çıktı. Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Harun Antlı adında bir polis memuru, bugünkü kumanyasını aç olduğunu düşündüğü köpekle paylaşarak görenleri duygulandırdı. Elde edilen amatör kamera görüntülerine yansıyan olayda, emniyet mensuplarının bulunduğu ekip otosuna yaklaşan bir köpek, Harun Antlı isimli polisin araçtan inerek kaldırıma bıraktığı yiyecekleri ağzına alıp bölgeden uzaklaşıyor.
Sokağa çıkma yasağının uygulandığı İstanbul’da, sakin sokak ve meydanlarda aç kalan kuşlara ve kedilere polis ekipleri tarafından yem ve yiyecek bırakılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan Pazarları Hala Açık PETA da uyardı Yeni Bir Pandemi Kapıda

Hayvan Pazarları Hala Açık! PETA da uyardı: Yeni Bir Pandemi Kapıda!

Barınak Görevlileri Güzel Haberi Boş Kafeslerin Önünde Kutlama Yaptıkları Video ile Duyurdu

Barınak Görevlileri, Güzel Haberi Boş Kafeslerin Önünde Kutlama Yaptıkları Video ile Duyurdu