in

Kulübesinde Doğan Kedilere Bakıcılık Yapan Köpek Boncuk

Manisa’da bir köpek, kulübesinde doğum yapan bir kedinin yavrularına bakıcılık yapıyor. Yavru kedilerin yanına kimseleri yanaştırmayan ve onları sahiplenen köpeğin bu davranışı yürekleri ısıttı.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Karaoğlanlı Mahallesi’nde bir kedi, dostluk kurduğu Boncuk isimli köpeğin kulübesine yavruladı. Annelerine gösterdiği dostluğu 5 yavruya bakıcılık yaparak devam eden Boncuk’un davranışı görenleri hayrete düşürdü

Kulubesinde Dogan Kedilere Bakicilik Yapan Kopek Boncuk 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Anneleri olmadığı zaman kulübesinde yavru kedilere bakıcılık yapan Boncuk, hem onlarla ilgileniyor hem de onları tehlikelere karşı koruyor.

Kulubesinde Dogan Kedilere Bakicilik Yapan Kopek Boncuk 1


Gördüğü manzara karşısında çok şaşırdığını ve bu durumun tüm insanlara örnek olduğunu söyleyen köpeğin sahibi Dursun Sarı, “İlk önce kedi bizim köpeğimizle dostluk kurdu. Zamanla aralarında muhabbet ilerledi. Daha sonra kedi de Boncuk’un kulübesine doğurdu. Şimdi annesi kedileri emziriyor. Ardından ayrıldıktan sonra da Boncuk da yavrularla ilgileniyor. Bu duruma biz de şaşırdık. İlk zamanlar yavruları bizden bile kıskanıyordu. Annesi zamanla gelip emzirdikten sonra ayrılıyor. Ondan sonra da köpek ilgileniyor yavrularla. Köpek bize bile yavruları elletmiyor, kıskanıyor. Şu an görüyoruz insanlar bile birbirleriyle anlaşamazken kedi ve köpeğin birbiriyle anlaşması çok ilginç. Yavrulara bakıyor bize bile yanaştırmıyor” diye konuştu.

Kulubesinde Dogan Kedilere Bakicilik Yapan Kopek Boncuk 4
https://youtu.be/nOYGItzJzb0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne Kumru Dugun Davetiyelerinin Uzerine Yuva Yapti

Anne Kumru Düğün Davetiyelerinin Üzerine Yuva Yaptı

Adadan surulen 860 at icin sure doluyor

Adadan Sürülen 860 At için Süre Doluyor!