in

Kulaklığı ile Oynamasına Kızan İnsanına Yılan Getiren Kedicik

Kedilerin insanlarına ilginç hediyeler getirdiğine şahit olmuşuzdur. Endonezya’daki bu kedicik de insanına ilginç bir hediye getirdi

Yavru kediler dünyanın en sevimli canlıları olabilir. Aynı zamanda en yaramaz canlı da olabilirler. Yavru kedicikleri günün yarısnı oyun oynayarak yarısını uyuyarak geçirir desek abartmış olmayız. Eğer bu kediciklerin oyun ihtiyaçlarını karşılamazsanız kendi imkalnları ile oyun ihtiyalarını gidermeye çalışırlar. Mesela ortada bıraktığınız bir kulaklık onun bir süre çılgınca eğlenemesine neden olabilir.

İşte ortada bırakılan kulaklıkla çılgınca eğlenen bir kedi de Endonezya’da yaşıyor.  Haryanto Pherwhirra Ramadhani’nin 8 aylık kediciği de oyun vakti gedliğinde bu ihtiyacını insanının kulaklığı ile karşılamış.

Kulaklığının kediciğinin ısırıkları koparıldığını gören Haryanto kediciği çok kızdı.

Ancak bu kızgınlık karşılıksız kalmayacaktı.Bir saat ortadan kaybolan kedicik oyun oynamak için kendisine değişik ‘bir şey’ seçmişti.

Eve döndüğünde insanına küçük bir sürpriz yaşatan kediciğin artık insanının kulaklığına ihtiyacı yoktu. Çünkü artık bir yılanı vardı!

Kedisinin getirdiği hediye karşısında şok olan Haryanto artık bir kulaklık için kedisine kızmıyor.

Köylülerin Taş Attığı Ayı Uçurumdan Düştü

Köpeği Çekicinin Arkasına Bağlayıp Sürükleyen Vicdansız Sürücü İşten Çıkarıldı