in

Kulaklarını Kestiler, Ayaklarını Asitle Yaktılar

İzmir’de bir köpek, hayvanseverler tarafından 3 ayağı asitle yakılmış ve bir kulağı kesilmiş halde bulundu.

Hayvana şiddet olaylarının her geçen gün arttığı ülkemizde bir vahşet haberi de İzmir’den geldi. Vatandaşlar tarafından ayakları yanmış ve kulakları kesilmiş halde bir Haski bulundu.

Screenshot 1 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Vatandaşların ihbarı ile hayvanı kliniğe götüren hayvanseverler köpeğin 3 ayağının asitle yakıldığını, bir kulağının kesildiğini, diğerinin ise yarısına kadar kesik olduğunu söyledi.

Screenshot 2 3

Veteriner kliniğinde tedavisi başlanılan köpeğe Diren ismi verildi. Umarız Diren en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Evet husky kızımız diren için ne yapacağımız belli oldu Çesal derneği kliniğe ödenecek tutarın toplanması için bize hesap nolarını kullanma hakkı verdi..Bu doğrultuda bir ekip ve çesal bünyesinde doğa veteriner kliniğinde bakımı ve tedavisi sağlanacak yapılan tüm tedaviler an itibari ile sizlerle paylaşacağız tek isteğimiz şu anda bir an önce çocuğumuzun ayaklanıp sağlığına kavuşmasıdır. Uzun ve yorucu bu süreçte bizlerle Diren ile olan herkese çok çok minnettarız.. Hesaba para yatıranların açıklamaya DİREN yazması rica olunur!!!. . Çesal Doğa ve Hayvan Severler Derneği Y.K.B İzmir – Çeşme Şb. TR22 0006 7010 0000 0042 3304 05 . İletişim: 05455909890 -05348264049 @sosyopet @candostumvar @cesaldernegi @patilesene @dogaveterinerpoliklinigi @goncakaya @birdestekbinhuzur @birhayvan @serenserengil @goncavuslateri #hayvanaeziyetcezakanununageçsin #direnkuzusu #diren #direnedirenekazanacagiz #iyibirimisin #iyilikkazanacak

A post shared by patilesene evi (@patilesene) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pencerelerin 30 Beklenmeyen Misafiriöç

Pencerelerin 30 Beklenmeyen Misafiri

Giresunda Köpeği Otoyola Atan Kişi Tutuklandı öç

Giresun’da Köpeği Otoyola Atan Kişi Tutuklandı