in

Kulağına Giren Kelebek Hastanede Canlı Halde Çıkarıldı

Antalya’da bir kişinin baş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede, kulağından çıkarılan kelebek şaşırttı.

Antalya‘da bir kişininbaş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede, kulağından çıkarılan kelebek şaşırttı. Döşemealtı ilçesindeki evinin bahçesinde ağaç budayan Ahmet Gök (38), sağ kulağında ağrı hissetti.

Kulağına Giren Kelebek Hastanede Canlı Halde Çıkarıldıöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Önce arı soktuğunu tahmin eden Gök, baş ağrısının artması üzerine ilçedeki özel hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan muayenede Gök’ün sağ kulağında canlı bir kelebek olduğu görüldü. Kelebek, hastanenin başhekimi ve genel cerrahi uzmanı Opr. Dr. Ali Zahmakıran tarafından canlı olarak çıkartıldı.

Kulağından kelebeğin çıktığını gören Gök ve yanındakiler büyük şaşkınlık yaşadı. Kelebeğin kulağına ne zaman girdiğini bilmediğini anlatan Gök, “Çok şaşkınım. Kulağımdan canlı kelebek çıktığını söylediğim kişiler bana inanmıyor. Eşim bile yaşananlara inanmadı.” dedi.

Ameliyatı gerçekleştiren Zahmakıran ise kelebeğin kulağa herhangi bir zarar vermediğini, işlemin ardından hastane bahçesinde özgürlüğüne kavuşturduklarını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erzurumda kurt yavrusuna işkence yaptığı görüntüleri sosyal medyadan paylaşan B.Y. 31 4 bin 827 TL para cezasına çarptırıldı.öç

Yavru Kurda İşkence Yapıp Kayda Aldı

Yaralı Trakya Gelengisi Duyarlı Vatandaşlar Tarafından Far Edildiöçç

Yaralı Trakya Gelengisi Duyarlı Vatandaşlar Tarafından Fark Edildi