in ,

Korkunç Gerçek Komşuların Dikkati ile Ortaya Çıktı: “Yavru Kedileri Domates Toplar Gibi Topluyordu”

Küçükçekmece’de Asya uyruklu yabancı bir şahıs tarafından yavru kedilerin fırınlanarak yendiği ihbarı hayvan hakkı savunucularını ve polisi harekete geçirdi.

İstanbul Küçükçekmece’de Japon uyruklu bir şahıs tarafından kedilerin fırında pişirilerek yendiği ihbarını alan HAYKONFED (Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu) temsilcisi MARMARAFED (Marmara Hayvan Hakları Federasyonu) Başkan Yardımcısı Şükran Sunç Çakır hemen harekete geçti.

Kucukcekmecede Yabanci Vatandas Tarafindan Yavru Kediler Firinda Pisirilerek Yendi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Şahsın sabah saatlerinde bahçeden domates, biber toplar gibi 4 yavru kediyi elindeki tasa koyup evine giderken görülmesi komşularda şüphe uyandırdı. Şüphelenen komşular şahsın evine gitti. Fırından kötü kokular geldiği fark edilince fırının içinde pişirilen yavru kediler olduğu görüldü.

İtiraf Etti

Durumun ihbar edilmesi üzerine HAYDİ ekipleri şahsın evine baskın yaptı. Gözaltına alınan şahsın suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Japon uyruklu olan şahsa para cezası kesildi.

“Sınır Dışı Edilmeli”

Olayı yakından takip eden Şükran Sunç Çakır, “Acil olay yerine Haydi polisini yönlendirdik. Emniyete alınan yabancı vatandaş suçunu itiraf etti. Haydi polisi tarafından 10.000 TL üzerinde ceza kesildi. Olayın peşini bırakmayacağız bu vatandaş sınır dışı edilene kadar elimizden gelen her türlü girişimde bulunacağız. ” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siirtte dogaya bilincsizce birakilan her atik canlilar icin buyuk bir tehdit olusturmaya devam ediyor. Son olarak plastik sise icine sikisan bir kaplumbaga bir sporcu tarafindan kurtarildi.

Doğaya Atılan Plastik Kaplumbağayı Canından Ediyordu

Duyarli Vatandasin Dikkati Kedinin Hayatini Kurtardi

Duyarlı Vatandaşın Dikkati Kedinin Hayatını Kurtardı