in

Küçük Kızı Tecavüzden Kurtaran Pitbull, Rus Halkının Kahramanı Oldu

Rusya’nın Leningrad bölgesinde bulunan Syasstroy şehrinde 11 yaşında küçük bir kızı tecavüzden pitbull cinsi köpek kurtardı.

Rusya’nın Leningrad bölgesinde 11 yaşındaki kız çocuğu sokakta oyun oynarken bir kişi tarafından bacaklarından tutularak hemen yakında bulunan ahşap bir kulübeye götürüldü. Kulübede küçük kıza tecavüz etmeye çalışan kişi, kızın kafasına tahtayla vurmaya çalıştı.

Kızın yardım çığlıklarını sadece ailesiyle besledikleri pitbull cinsi köpek duydu. Kızın feryadını duyan köpek, kulübenin içine girerek saldırgana saldırarak kız çocuğunu kurtardı.

pitbullköpekkucukkızıtecavuzdenkurtardı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

KÜÇÜK KIZ YAŞADIKLARINI İŞARET DİLİYLE ANLATABİLDİ

Pitbull tarafından saldırıya uğrayan pedofili saldırgan kulübeden yaralı bir halde kaçtı. Köpek ise kız çocuğunun yanında bekledi. Şok geçiren kız çocuğu bir süre sonra köpekle birlikte evine gitti. Ailesi kızlarının şok geçirdiğini görünce kendisiyle konuşmaya çalıştı ancak kız çocuğu konuşamayınca olan bitenleri işaret diliyle anlattı. Kız çocuğu tıbbi muayenenin ardından psikolojik tedavi altına alındı.

Saldırıyı gerçekleştiren suçlu halen aranıyor. Mağdurun yerel polise verdiği verilere göre, saldırgan siyah sakallı ve sağ yanağında dövme olan ince bir adamdı. Saldırgan saldırı sırasında o siyah bir ceket ve siyah pantolon giymiş olduğunu ekledi.

Köpek ise yaşanan olayın üzerine Rus halkının kahramanı oldu.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kopekpatisiyleimzaattı

Kendi Adına Gelen Postayı Almak İçin Patisiyle İmza Attı

cocuklar sokak hayvanlari icin seferber oldu

Sokak Hayvanları İçin Sergi Açıp, Kitap ve Kek Satan İyilik Meleği Çocuklar