in ,

Küçük Kardeş Ollie Ablalarının Mezuniyet Fotoğraflarına Dahil Oldu

Alex ve ailesinin yıllardır ailelerine dahil etmek istedikleri yeni üye Ollie oldu. Ollie ise evin evcil hayvanı olmak yerine, yeni bir küçük çocuğu oldu.

Evin yeni üyesi olan Ollie, geldiği ilk andan itibaren herkesin gözdesi oldu. Ollie’nin evin büyük kardeşi üniversiteye giderken eve gelmesi ise, zamanlamadan dolayı gerçekten evden bir kardeş giderken başka bir kardeşin gelmesine neden oldu. Aile, Ollie’yi o kadar çok seviyor ki asla ondan ayrı bir aktivite yapmıyor. Bu sebeple de Ollie ve ailesi her yıl hayvan dostu tatil planlamaları yaptıklarını söylüyor.

Kucuk Kardes Ollie Kardeslerinin Mezuniyet Fotograflarina Dahil Oldu 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kardeşiyle Birlikte Ollie de Mezun Oldu

Geçen yıl mezun olan Alex’in pandemi nedeniyle mezuniyet töreninin iptal edilmesi sonrası ailesi, Alex’e evde özel bir mezuniyet töreni hazırladı. Bu süreçte her şeye dahil olan Ollie de tüm törene neşe kattı. Ailenin hiçbir plandan Ollie’yi eksik etmemesi sonucunda ise Alex ve kardeşinin mezuniyet fotoğraflarının yanında, neden evin üçüncü çocuğu olan Ollie’nin fotoğrafları da olmasın fikri, Ollie’nin muhteşem pozlarının doğmasına neden oldu. Alex, Ollie’nin her zaman çok akıllı, tipik bir av köpeği olduğunu söylerken, av köpeği olması sebebiyle fotoğraf çekiminin oldukça kolay geçtiğini de söyledi. Bir şeyler tutmaya ve taşımaya alışkın olan Ollie, kepini ve parşömenini çok iyi taşıdı. Fotoğraf çekiminden sonra büyük övgüler alan Ollie, kepini çıkarırken parşömeninden vazgeçemedi.

Kucuk Kardes Ollie Kardeslerinin Mezuniyet Fotograflarina Dahil Oldu 4

Üç Kardeşin Mezuniyet Pozları Duvardaki Yerini Aldı

Alex, Ollie’nin fotoğraflarını zamanla unuttuğunu söylerken, ailesinin Ollie’yi ailenin üçüncü çocuğu olarak gördüğünü ve bu yüzden de kendisinin ve kardeşinin mezuniyet fotoğrafının yanına Ollie’nin mezuniyet fotoğrafını astıklarını söyledi. Ollie’nin fotoğraflarını gören iki kardeş, oldukça sevindiklerini ve eğlendiklerini belirtirken, fotoğrafın diğer aile üyeleri için çoğaltıldığını da ekledi. Diğer aile üyelerinin de Ollie’nin fotoğraflarına evlerinde yer verdiği belirten Alex, evlerine gelen herkesin Ollie’nin fotoğraflarına keyifle baktıklarını söyledi. Duvardaki mezuniyet fotoğrafları dışında kıyafetlerine, telefon kılıflarına ve noel kartlarına da Ollie’nin fotoğraflarını ekleyen aile, Ollie ile çok mutlu olduklarını söylüyor.

Kucuk Kardes Ollie Kardeslerinin Mezuniyet Fotograflarina Dahil Oldu

Kaynak: The Dodo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Itfaiye Yavru Kediyi Sahipsiz Birakmadi

İtfaiye, Yavru Kediyi Sahipsiz Bırakmadı

Sezaryen Sayesinde Kedi Saglikli Dogum Yapti

Doğum Yapamadığı Fark Edilen Kedinin İmdadına Belediye Ekipleri Yetişti