in

Küçük İskender’in Büyük Pişmanlığı: “Keşke Geç Kalsaydım da O Köpeği Gömseydim.”

Çağdaş Türk edebiyatının en önemli isimlerinden şair ve yazar Küçük İskender, Buca Belediyesi’nin ‘Yaşayan şairler ile kış dinletileri’ etkinliklerine katıldı. Etkinliğe gelirken yolda ölü bir köpekle karşılaştığını belirtti ve pişmanlığını anlattı.

Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde Vedat Araz moderatörlüğü ve keman virtüözü Sevgi Aytemir’in keman dinletisi eşliğinde Bucalı şiir severlerle bir araya gelen Küçük İskender, keyifli sohbetiyle hayranlarına seslendi. Usta ve sözünü esirgemeyen bir sanatçının yoğun ve titiz izlenimleri ile edebiyattan siyasete kadar her alanda görüşlerini paylaşan Küçük İskender, İzmir’in hayatında önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Küçük İskender'in Büyük Pişmanlığı: "Keşke Geç Kalsaydım da O Köpeği Gömseydim."

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dürüst insanları sevdiğini, şiirlerinde de bunu yansıttığını vurgulayan Küçük İskender, “Benim için düzgün insan sokakta yürürken acı çeken insandır” derken, Bucalı sevenleri ile buluşmak için çıktığı Bodrum-İzmir yolunda yaşadığı acı hatırasını paylaştı. Bodrum-Buca yolunda bir köpek ölüsüyle karşılaştığını ancak söyleşiye yetişmek için duramadığını anlatan Küçük İskender, “O köpeği gömmek için durmalıydım. Ama sizlerle olan randevum için durmadım. 54 yaşındayım ve bunu yapmadığım için kendimi çok iyi bir insan ve şair hissetmiyorum. Keşke geç kalsaydım da o köpeği gömseydim. Ben bir hata yaptım, bu bana ders olsun” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnstagramın En Sinirli KullanıcısıKedi Merlinöç

Instagram’ın En Sinirli Kullanıcısı: Kedi Merlin

erzincanorduevikediyeiskence 4

Erzincan’da Kediye İşkence Yapan Er Tuttuklandı