in ,

Kripto Kedi Çılgınlığı Büyümeye Devam Ediyor

Blok zinciri tabanlı bir oyun olan CryptoKitties, yayınlandığı 28 Kasım’dan bu yana dev bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı

Bir hevesle kedi satın alıp sonra sokağa atanlar müjde! Bu oyun tam size göre. Bu oyunla hiçbir hayvanının hayatını karartmadan hevesinizi alabilirsiniz 🙂

Habertürk’ün haberne göre CryptoKitties, kullanıcıların sanal kediler satın almalarını, satmalarını, beslemelerini ve çiftleştirmelerini sağlayan bir oyun. Oyuncular, bu işlemleri yapabilmek için bir kripto para birimi olan ether’i kullanıyor.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

The New York Times Gazetesi, oyunun yayınlandığı günden bu yana 180.000 kullanıcıya ulaştığını ve bu insanların sanal kediler için harcadıkları ether’lerin 20 milyon dolar değerinde olduğunu belirtti.

Oyunun geliştiricisi Mack Flavelle, kedilerin herhangi bir değişim değeri olmadığını ve insanların onları gelecekleri için bir yatırım olarak aldıklarını belirtiyor: “Ether ile kahve alamıyorsunuz ama sanal kedi alabiliyorsunuz.

1742070 4770ad2b2a3d584a3575fb63c4ee94cb

ABD merkezli AxiomZen tarafından geliştirilen oyun, yalnızca bir haftada 1,3 milyon dolar değerinde para transferi yapılmasını sağladı. Öyle ki, bazı sanal kedilerin fiyatı 22,500 dolara kadar çıkabiliyor. Bugüne kadar satılan sanal kedilerin sayısı ise 20 bini aşkın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çinde Bir Polis Sokakta Yatan Köpeği Sopayla Döverek Öldürdüöç

Çin’de Bir Polis Sokakta Yatan Köpeği Sopayla Döverek Öldürdü!

Panda Dışkısından Tuvalet Kağıdı ve Peçete Yaptılaröç

Panda Dışkısından Tuvalet Kağıdı ve Peçete Yaptılar