in

Kraker kutusundan bakın ne çıktı?

İzmit’te bulunan bir markette kraker kutusundan kedi çıktı. Daha önce aynı markette cips kutundan kedi çıkmıştı.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir markette, daha önce cips reyonunda yaşanan olay, bu kez de kraker reyonunda yaşandı. Mart ayında cips kutusundan kedi çıkan marketten, şimdi de kraker reyonundan başka bir kedi çıktı!

Kocaeli Barış Gazetesi’nden Yılmaz Karabıyık’ın haberine göre; Kocaeli’nin İzmit ilçesi Baç mevkiinde faaliyet gösteren bir markette 15 Mart 2022 tarihinde çekilen görüntü, görenleri hem korkutmuş hem de güldürmüştü. cips kutusundan kedi çıkmıştı.

Soğuktan korunmak için market personelini atlatarak cips reyonunda bulunan mısır cipsi kutusuna elini atan vatandaş, kedinin tıslaması ile neye uğradığını şaşırmıştı.

Gördüğü manzarayı fotoğraflayarak gazetemize gönderen vatandaş, “Cips almak için elimi kutunun içine attım, tıslama sesi geldi. Kutuya baktığımda içinde kedi olduğunu gördüm. Durumu market çalışanlarına söyledim, hiçbirinin haberi yok ‘nerede’ diye sordular.

Personeli atlatmış, kutunun içine sığınmış” demişti.

Aynı markette dün de benzer bir olay yaşandı.

Yine aynı vatandaşın başına gelen olayda bu kez farklı bir kedi kraker kutusunun içine girmişti. Kediyi son anda fark eden vatandaş önce korktuğunu, sonrasında ise güldüğünü belirterek, “Yine bir kedi, çalışanları atlatıp markete ve bir kutunun içine girmiş. Kediler, bu marketi sanırım çok sevdi” dedi.

Yılanların Aşığı, 33 yıldır yılanlarla yaşıyor

Şile’de eski otelin havuzu hayvanlara ölüm tuzağı oldu