in

Köylüler Timsahı Rehin Alıp Fidye İstediler!

Hindistan’da bir köyün havuzuna giren ve yetkililerin hava karardığı için kurtaramadığı timsahı, ertesi gün kendi imkanlarıyla yakalayan köylüler hayvanı rehin alıp 680 dolar fidye istedi!

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinde bulunan bir köyde meydana gelen olayda bir timsah köydeki havuza girdi. Timsahın havuzda yüzdüğünü fark eden köylüler panik ve korkuya kapılıp yetkililerden yardım talebinde bulundu.

Ancak yardıma gelen ekip, ilk günde havanın kararmasıyla birlikte timsahı kurtaramadı. Bunun üzerine köylüler ertesi gün sorunu kendileri çözmek isteyip timsahı yakalamaya karar verdi. Timsahı yakalamaya başaran köylüler hayvanı iple bağlayıp bırakmaya reddetti.

Köylüler, timsahı havuzdan kurtarmak için hayatlarını tehlikeye attıkları gerekçesiyle hayvanı bırakmak için eyaletteki orman koruma yetkililerinden 50 bin Hindistan rupisi (680 dolar) para istedi.

Konuya ilişkin Times of India’ya konuşan orman koruma yetkilileri, köylüleri ikna etmek için saatlerce uğraştıklarını, polisin cezai yaptırımları uygulama tehdidinde bulunduğunu, tüm bu çabaların sonunda timsahın serbest bırakıldığını anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bodrum yunus videolari

Turistler Gözlerine İnanamadı! Yunuslardan Görsel Şölen…

yakutistan cumhuriyeti nesli tukenmis mumyalanmis ayi

Yakutistan Cumhuriyeti’nde 39 Bin Yaşında Olduğu Düşünülen Ayı Mumyası Bulundu!