in

Köstebekgillerden İkinci Film: Gölgenin Tılsımı

2015 yapımı Köstebekgiller: Perili Orman filminin devamı Köstebekgiller: Gölgenin Tılsımı 21 Ocak’ta vizyona girdi. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan filmin yapımda yine İnci Türkay, Reyhan Asena Keskinci ve Ege Yazar’ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer aldı. Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendi.

köstebekgiller-ajanimo 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İnsanlar ile hayvanlar arasındaki bağı eğlenceli şekilde anlatan filmde, Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir.

köstebekgiller- ajanimo 3

Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır.

httpvh://youtu.be/4OzjvdnhKuw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aspen ajaimo 1

Hayvan Gibi Seyahat Etme İsteği Uyandıran Köpek Aspen

Ludivine maraton ajanimo 1

Maratonun Yedincisi Kalplerin Birincisi