in

Korona Günlerinde Köpek Hırsızlığı! Önce Sevdi Sonra Çaldı…

Bursa’da bir hırsızın, sokakta gördüğü French Bulldog cinsi köpeğin yanına giderek önce sevip sonra köpeği çaldığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Cumartesi günü akşam saatlerinde Bursa’nın Osmangazi ilçesi Hacı İlyas Mahallesinde meydana gelen olayda; kimliği belirsiz bir kişi, apartmanın önünde köpeğin bulunduğu caddeden geçti. Daha sonra başka sokağa yönelen hırsız, bir süre sonra köpeğin bulunduğu caddeye geri döndü. Köpek ile yakından ilgilenen ve bir süre seven kişi, etrafı kontrol ettikten sonra bağlı olduğu yerden zincirini çözerek olay yerinden uzaklaştı.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDAN DOLAYI EVİNDEN ÇIKMAYAN DEDE POLİSİ ARADI

Köpeğin çalınma anı güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, hırsızın rahat tavrı gözlerden kaçmadı. Köpeğinin çalındığını yaklaşık yarım saat sonra fark eden küçük Azra dedesine haber verdi. Korona tedbirleri kapsamında evinden çıkamayan dede Fahrettin Boztepe durumu telefonla polise bildirdi.

Polis zanlının kimliğini araştırırken, yakalanması için çalışma başlattı. Olaydan bir gün sonra bulunan hırsız, polis ekipleri tarafından adliyeye sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

antalyada Okul Müdürü Yardım İstedi Balıkları ve Köpekleri Polisler Besledi

Okul Müdürü Yardım İstedi, Balıkları ve Köpekleri Polisler Besledi

ayşe yetiş yazdı

COVID-19 Günümüz İnsanının Zor Sınavı Mı?