in

Korkunç İddia: Kediler Kaynar Su Dökülerek Öldürüldü

Kepez ilçesi Kültür Mahallesi’nde vücudunda yanıklar bulunan iki sokak kedisinin öldüğünü görenler, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, kedilerin üzerini poşetle kapatarak Kepez Belediyesi veterinerlerinden yardım istedi.

Korkunç İddia Kediler Kaynar Su Dökülerek Öldürüldü 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Veterinerlerin yaptığı ilk incelemede, kedilerin kaynar su dökülerek öldürülmüş olabileceği belirtildi. Kedilerin öldürülmesi nedeniyle dört mahalle sakininin şikayette bulunması üzerine soruşturma başlatıldı. Öldürülen kediler ise veterinerler tarafından bir poşete konularak incelenmek üzere götürüldü.

Mahalle sakinlerinden Pınar Kara, kedileri görünce çok üzüldüğünü söyledi. Kedilerin kimseye zararı olmadığını, mahalle olarak düzenli beslediklerini aktaran Kara, “Bunu yapanların bir an önce bulunmasını istiyoruz. Bir yıldır kediler burada öldürülüyor.” dedi.

Korkunç İddia Kediler Kaynar Su Dökülerek Öldürüldü 2

Asiye Sarıca ise kedilerin ölümünden dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını belirterek, “Son 1 ayda 5-6 kedi öldürüldü. Ya zehirlenerek ya taş atılarak ya da kaynar su dökülerek öldürüldü. Bunları yapanların cezasını çekmesini istiyoruz.” diye konuştu.

Korkunç İddia Kediler Kaynar Su Dökülerek Öldürüldü 3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Caretta Caretta Alanında Drift Atan Sürücüye Rekor Para Cezasıöç

Caretta Caretta Alanında Drift Atan Sürücüye Rekor Para Cezası

Hayatın zorluğunu 40 köpekle paylaşıyor öç 1

40 Köpeği ile Birlikte Hayat Mücadelesi Veriyor