in

Korkunç İddia: Edirnekapı Şehitlik Mezarlığında Kediler Bir Seri Katil Tarafından Öldürülüyor

Edirnekapı Şehitlik mezarlığında birçok kedinin vahşice öldürülmesi hayvan hakkı savunucularını ayağa kaldırdı.

İstanbul, Edirnekapı Şehitlik Mezarlığı Sakızağacı Cami yakınlarında yaşayan kedileri besleyen hayvan hakkı savunucuları kedilerin sayısında bir azalma olduğunu fark etti. Yaklaşk 2 ay süren kedilerin sayısındaki azalma sonrası mezarlığı dolaşan hayvan hakkı savunucuları korkunç bir manzara ile karşılaştı. İç organları dışarı çıkmış şekilde ölü bulunan kedi sonrasında gönüllüler her gün vahşice öldürülmüş bir kedi cesedi ile karşılaşmaya başladılar.

Hayvan hakkı savunucularının konuyu yetkililere bildirmesinin ardından emniyet ekipleri mezarlıkta inceleme başlattı. İstanbul DKMP ekipleri de mezarlıkta incelemelerde bulundu. Hayvan hakkı savunucuları, kedileri iç organları çıkacak şekilde öldüren kişi ya da kişlerin bulunmasını istiyor.

 

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yok cezası nasılsa… Hala kanun çıkıcak bekliyoruz ülke cani kaynıyor hala kanun çıkmıyor

  2. Yeter artık yeterr çıksın şu kanun bu cani şerefsiz insan artığı insan deil bu şeytan bunların yanında masum kalır çocuklarımız tehlike de zayıf halkadan başlıyorlar acil yasa çıkmalı toplum için 1.dereceden çok tehlikeli durum sürünerek gebersin inşallah ?

  3. İnşallah bunu yapanın sülalesi kan kusarak geberir. Memleket aç susuz ortada gezen it kopuk dolu. Bulunup boynuna ip bağlanıp ağaçta sallandırılması gerek bu cani manyağın.

  4. Rabbime dua ediyorum su canilerden biriyle karsilasayim veya yanım bir hayvana hakaret ettiklerini göreyim medyatik nasil olunurmus ibretil alem nasil olunur yapmasam namerdim ve asil suclu katil hayvan koruma dernekleridir onlarin varliklariyle ayaktalar fakat bi b.k yaptiklari yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Barajdan Yakaladığı Balıkları Havuzunda Stoklamışöç

Barajdan Yakaladığı Balıkları Havuzunda Stoklamış!

yılkı atı

Annesi tarafından terk edilen yeni doğmuş tay emin ellerde!