in

Korkunç Görüntü! Köpek Yedinci Kattan Düştü

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde binanın çatısında mahsur kalan köpeğin yedinci kattan aşağı düşme anı kameralara yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine bağlı Ziyaret Mahallesi yolu üzerindeki bir apartmanda yaşandı. İddiaya göre, vatandaşlar, 7 katlı bir apartmanın çatısında mahsur kalan köpeğin havladığını duydu. Binaya giren vatandaşlar, çatı kapısının kilitli olması nedeniyle yukarı gidemeyince itfaiyeye haber verdi. İtfaiye olay yerine gidemeden çatıdaki duvarın üstüne çıkan köpek, 7’nci kattan aşağı düştü. İnşaat alanına düşen köpek öldü
Köpeğin düştüğünü gören esnaf Ömer Dikbaş, köpeği indirmeye çalıştıklarını fakat yapamadıklarını belirterek, “Arkadaşın biri yardımcı oldu ama indiremedi. Köpek kendi kendine düştü. Gözümüzün önünde oldu, kimse aşağı atmadı” dedi.

Korkunc Goruntu Kopek Yedinci Kattan Dustu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Mahallede yaşayan Murat Ergün de fırına gittiğinde köpeğin havlama sesini duyduğunu söyleyerek, “Ben sabah fırına geldim. Baktım köpek yukarıda havlıyordu. Yarım saat sonra köpeğin düştüğünü duydum. Ben kendim düştüğünü görmedim. Sadece ön tarafta ayaklarını duvarın üstüne atmış halde gördüm. Kimsenin köpeği aşağı attığını sanmam. Buralarda kimse köpeğe onu yapmaz.” diye konuştu.

Köpeğin bir apartmanın yedinci katına nasıl çıktığı, kim veya kimler tarafından çatıda mahsur bırakıldığı konusu hala netleşmemişken köpeğin yardım çağrılarına bir iki kişi hariç herkesin kulaklarını kapatması, duymazdan gelmesi köpeğin ölümü ile sonuçlandı. Hayvanlar insanlardan gerçekten zor durumda kalmadıkça yardım istemezler. Bu yüzden bir hayvanın yardım isteğini geri çevirmek bu şekilde felaket sonuçlara sebebiyet verebilir. Eğer siz hayvanlardan korkuyorsanız bile hayvanın yanı başından ayrılmayıp itfaiyeyi aramalısınız. İtfaiye yardıma muhtaç kalan hayvanı kurtarana kadar da olay yerini terk etmemelisiniz. Sonuçta bir ‘can’ ın hayatının mevzu bahis olduğu bir durumda daha başka hiçbir şey ondan önemli olamaz.
Polis ekipleri de bölgede inceleme yaparak köpeğin birileri tarafından aşağı atılma ihtimalini araştırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Universite Ogrencisi Tasarladi Belediye Uretti

Üniversite Öğrencisi Tasarladı, Belediye Üretti

Kanadi Kirik Kulakli Orman Baykusu Vatandas Tarafindan Fark Edildi

Kanadı Kırık, Kulaklı Orman Baykuşu Vatandaş Tarafından Fark Edildi