in

Köpekten Kurtarıcısına Salyalı Öpücük

Texas’ta sel sularında boğulma tehlikesi geçiren köpek Duke, kendisini kurtaran itfaiyeciye öpücükle teşekkür etti. Dram filmlerini aratmayan bu sahne duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.
kurtarma-kopek-opucuk-ajanmio

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Michael O’Keefe’nin fotoğrafladığı evsiz köpeğin salyalı öpücüğüyle teşekkür etme sahnesi sel felaketinde kurtarma operasyonlarından en anlamlısı olarak, kameralara yansıdı.

kurtarma-kopek-opucuk

Sokaklarda yaşayan Edward Emmerich ve Duke isimli Belçika malinois cinsi köpek geçen aylarda Texas’ta yaşanan sel felaketinde sulara kapıldı. Çevrede bulunan insanların itfaiyeyi çağırmasıyla başlayan, kurtarma çalışmaları sonucunda her ikisi de yara almadan kurtuldu.

Duke’a yardım elini uzatan ve onu boğulmaktan kurtaran itfaiyeciye teşekkürü ise, oldukça anlamlıydı: Kocaman salyalı bir öpücük.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=J7HOeg4Nh-I

Sevincini salyalı bir öpücükle anlatan sevimli köpeğin barınağa verilmesi düşünülse de Edward bunu kesinlikle reddediyor. “Köpeğim, o benim en iyi arkadaşım. O benimle birlikte olan tek şey” diyerek her koşulda birlikte olacaklarını dile getiren Edward ile dost canlısı köpeğin, sokakta dahi keyfi yerinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yazarsın

Ajanimox ile Artık Sen de Yazarsın…

yasadisi hayvan ajanimo 1 1

Yasadışı Hayvan Ticareti Facebook’u Ele Geçirdi