in ,

Köpeklerinin Kavgasını Ayırmak İçin Canı Pahasına Aralarına Giren Farah Zeynep Abdullah Hastanelik Oldu

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı’nın sezon finalinde diziden ayrılan ve geçtiğimiz günlerde hastanelik olan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın başına gelenler tüm sevenlerini korkuturken ayrıca yaptığı davranışıyla bir kez daha örnek oldu.

Masumlar Apartmanı dizisinin İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz günlerde talihsiz bir olay yaşadı. Instagram hesabından takipçileriyle yaşadığı olayı anlatan ve iyi olduğuna dair fotoğraf paylaşan Abdullah, sevenlerini hem üzdü hem de sevindirdi.

Kopeklerinin Kavgasini Ayirmak Icin Cani Pahasina Aralarina Giren Farah Zeynep Abdullah Hastanelik Oldu1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Parmakları sargılı bir şekilde hesabından fotoğraf paylaşan Farah Zeynep Abdullah, kavga eden köpeklerinin arasına kendi canını hiçe sayarak girip onlara bir şey olmasın diye elinden geleni yaptı. Kavga esnasında hayvanlara bir şey olmasın derken serçe parmağı kırıldı ve baş parmak tırnağı çıktı. Hastanede müzisyen arkadaşı DJ Artz olarak bilinen Efe Çelik ile fotoğraf paylaşan güzel oyuncu, “Fotoğraf koyamadım Eylülle Boldi kavga ederken araya girdim, serçe kırık baş parmak tırnağı çıktı diktiler falan olay olaylar” açıklamasında bulundu.

Kopek Kavgasini Ayirmak Icin Cani Pahasina Aralarina Giren Farah Zeynep Abdullah Hastanelik Oldu1

“Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler”

Yaşadığı talihsiz olay sonucunda aldığı geçmiş olsun dileklerine karşı teşekkür eden Farah Zeynep Abdullah, “Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. 2 köpeğim ciddi kavga etti, zar zor ayırdım, o karmaşa sırasında baya darbe aldım. Baya kopuyormuş baş parmağım, tırnak sallanıyordu, avucumda tutarak gittim hastaneye ya şok oldum. Serçe de yarılmış kırılmış, inanamıyorum hala. Hemen 1 buçuk saat süren ameliyata aldılar, tırnağı falan yerine diktiler. 2 gün kaldım hastanede, bugün çıktım. Siz siz olun köpüşler kavga ediyo görürseniz suyla ayırın benim boşluğuma geldi.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mazgala Dusen Kedi Yavrusunu Zabita Kurtardi

Mazgala Düşen Kedi Yavrusunu Zabıta Kurtardı

Seyir Halindeyken Duydugu Miyavlama Sesi Surucuyu Soke Etti

Seyir Halindeyken Duyduğu Miyavlama Sesi Sürücüyü Şoke Etti